• 17.09.03 pirmasis mėnesio sekmadienis. Po Sumos Šv. Mišių – Eucharistinė procesija.
  • Rugsėjo 1 dieną prasidėjo Lietuvos vyskupų paskelbti Trakų Dievo Motinos metai, kadangi kitais metais bus minimos 300 Trakų Dievo Motinos paveikslo karūnavimo metinės. Atlaidai Trakuose rugsėjo 1 – 8 dienomis.
  • Rugsėjo 7 – 15 dienomis – Didieji Švč. M. Marijos Gimimo atlaidai Šiluvoje. Rugsėjo 10 dieną vorganizuojama parapijos piligriminė kelionė į Šiluvą. Dar yra vietų. Užsirašyti galima bažnyčios vestibiulyje arba raštinėje. Auka – 5 eurai.
  • 17.09.06 melsimės už ligonius.
  • 17.09.08 – Švč. M. Marijos Gimimo iškilmė. Šv. Mišių metu melsimės už Lietuvą ir jos žmones.
  • Pirmosios Komunijos pamokėlės. Vaikučių ir tėvelių pirmas susitikimas rugsėjo 19 arba 21 dienomis, maloniai kviečiame.
  • 09.08 (S)ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS GIMIMAS (ŠILINĖ)

• 09.09 (m) šv. Petras Klaretas, kunigas