• Šiandien – Švenčiausiosios Trejybės iškilmė.
  • Gegužės mėnuo skirtas Švč. Mergelės Marijos garbei. Gegužinės pamaldos mūsų bažnyčioje šiokiadieniais vyks 17.30, sekmadieniais – po Sumos.
  • Ateinantis sekmadienis – Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmė (Devintinės). Po Sumos vyks Devintinių procesija. Taip pat ateinantį sekmadienį minėsime ir Tėvo dieną. Melsimės už gyvus ir mirusius Tėvus, pamaldose dalyvaujančius – laiminsime ir sveikinsime. 7.30 bus giedamas Rožinis už mirusius Tėvus.
  • Visoje Lietuvoje ateinančio sekmadienio rinkliava skiriama Popiežiaus vizito išlaidoms padengti.
  • Primename, kad velykinės išpažinties laikas Lietuvoje pratęstas iki birželio 29 dienos.
  • Rytoj po vakarinių Šv. Mišių vyks Kipro Petrausko muzikos mokyklos mokinių koncertas, skirtas parapijos jubiliejui. Kviečiame dalyvauti.
  • Birželio mėnuo skirtas Švč. Jėzaus širdies garbei. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje šiokiadieniais vyks po vakarinių Šv. Mišių, sekmadieniais – po Sumos.
  • Ateinantį penktadienį melsimės į Švč. Jėzaus Širdį, o šeštadienį – į Švč. M. Mariją.
  • Birželio 14 – 17 dienomis Kaišiadoryse pirmą kartą vyks Palaimintojo Teofilio Matulionio atlaidai. Kviečiame dalyvauti.
  • Rugsėjo mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame jau dabar užsirašyti raštinėje tuos, kurie ketina dalyvauti Šv. Mišiose su Popiežiumi. Šių sąrašų reikės tolimesnei registracijai į sektorius.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti    žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“,