• 2018.06.24 mūsų bažnyčioje Šv. Jono Krikštytojo atlaidai. Dalyvaus svečias kunigas ir „Marijos radijo“ savanoriai, kurie rinks aukas naujo studijos pastato statybai. Po Sumos vyks eucharistinė procesija.

• Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyksta šiokiadieniais po vakarinių Šv. Mišių, o sekmadieniais – po Sumos.
  • Primename, kad velykinės išpažinties laikas Lietuvoje pratęstas iki birželio 29 dienos.

• Bažnyčios patalpose vyksta Vilniaus Dailės akademijos mokinių darbų paroda.

• Šiandien Kauno arkikatedroje 15  val. bus švenčiama Kauno arkivyskupijos diena ir teikiami diakono šventimai.

• Renkamos aukos didžiojo bažnyčios lango vitražui pagaminti.

• Rugsėjo mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame jau dabar užsirašyti raštinėje tuos, kurie ketina dalyvauti Šv. Mišiose su Popiežiumi. Šių sąrašų reikės tolimesnei registracijai į sektorius.