SKELBIMAI

Kovo 2d., antradienį vakarinėse Šv. Mišiose melsimės aukotojų int. prašydami Šv. Antano pagalbos.

Kovo 4d., ketvirtadienį Šv. Kazimiero-Lietuvos jaunimo ir pirmojo Lietuvos globėjo šventė. Mūsų bažnyčioje 10val. Šv. Mišios Šv. Kazimiero garbei.

Kovo 5d., penktadienį mūsų bažnyčioje visą dieną vyks Švč. Sakramento adoracija. Vakarinėse Šv. Mišiose melsimės aukotojų int. į Švč. Jėzaus širdį.

Kovo 6d. , šeštadienį vakarinėse Šv. Mišiose melsimės aukotojų int. prašant Švč. M. Marijos pagalbos ir pasivesime Marijos globai.

Taip pat kovo 6d. Europos tarybai priklausančių vyskupų konferencijų taryba organizuoja maldos už mirusius nuo COVID-19 Europoje dieną. Lietuvos vyskupai kviečia šią dieną melstis už mirusius nuo COVIDO.

Kovo 7d., sekmadienį, tikintieji kviečiami melstis už lietuvius gyvenančius užsienyje.