EVANGELIJA PAGAL MATO  5, 38-48.

Jūs esate girdėję, jog buvo pasakyta: Akis už akį ir dantis už dantį. 39 O aš jums sakau: nesipriešink piktam [žmogui], bet jei kas tave užgautų per dešinį skruostą, atsuk jam ir kitą. 40 Jei kas nori su tavimi bylinėtis ir paimti tavo marškinius, atiduok jam ir apsiaustą. 41 Jei kas verstų tave nueiti mylią, nueik su juo dvi. 42 Prašančiam duok ir nuo norinčio iš tavęs pasiskolinti nenusigręžk.

43 Jūs esate girdėję, jog buvo pasakyta: Mylėk savo artimą ir nekęsk priešo. 44 O aš jums sakau: mylėkite savo priešus ir melskitės už savo persekiotojus, 45 kad būtumėte savo dangiškojo Tėvo vaikai; jis juk leidžia savo saulei tekėti blogiesiems ir geriesiems, siunčia lietų ant teisiųjų ir neteisiųjų. 46 Jei mylite tik tuos, kurie jus myli, tai kokį atlygį gausite? Argi taip nesielgia ir muitininkai?! 47 Ir jeigu sveikinate tiktai savo brolius, tai kuo gi viršijate kitus? Argi to nedaro ir pagonys?! 48 Taigi būkite tokie tobuli, kaip jūsų dangiškasis Tėvas yra tobulas.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Pasak Jėzaus, teisumas įgyvendinamas tada, kai kiekvienoje gyvenimo situacijoje Dievo įstatymas įvykdomas ne tik išoriškai, bet ir viduje. Jėzus sako, kad blogi troškimai kyla širdyje. Štai dėl ko su paleistuvavimo nuodėme pirmiausia reikia susitvarkyti širdyje, kuri, pasak Biblijos, yra ne tik jausmų, bet ir minčių, valios bei ketinimų centras... Kunigų knyga 19, 17-18. VIEŠPATS kalbėjo Mozei, tardamas:  „Kalbėk visai izraeliečių bendrijai ir sakyk jiems: 'Būkite šventi, nes aš, VIEŠPATS, jūsų Dievas, esu šventas.  Nenešiosi širdyje neapykantos savo artimui. Nors tektų savo artimą ir pabarti, neužsitrauk per jį nuodėmės.  Nekeršysi ir nebūsi nusistatęs prieš savo tautiečius, bet mylėsi savo artimą kaip save patį: [i3]aš esu VIEŠPATS.

Bernardinailt.

SKELBIMAI.

·       Šiandien, 11.30 val. mūsų bažnyčioje, konferencijų salėje paskaita „ Ezoterika, astrologija, krikščionybė“, paskaitą skaito Rugilė Daujotaitė.

·       Vasario 25 d. primename jog baigęsi eilinis liturginis laikas,  prasideda Gavėnia. Gavėnios laikotarpis skirtas pasirengti Velykoms. Kryžiaus kelias einamas penktadieniais 17.00 val., Graudūs verksmai giedami sekmadieniais 7.30 val.

·       Vasario 26 d. trečiadienį - Pelenų diena. Šv. Mišios aukojamos: 8.00, 10.00 ir 18.00 val..

·       Vasario 28 dieną, penktadienį, po vakarinių Šv. Mišių, Kryžiaus piligriminis  kelias aplink parapiją (4 km), meldžiamės už parapijiečių intencijas.

·       Vasario 29 d. šeštadienį 11.00 val. mūsų bažnyčioje savaitgalio rekolekcijos „Šv. Dvasia „ , po vakaro Šv. Mišių užtarimo malda.

·       Kovo 1 dieną, sekmadienį 11.30 val. konferencijų salėje susitikimas prie kavos puodelio su Carito savanorėmis.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

Bažnyčia mini:

02.26 (S) - Pelenų diena.