Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija gruodį – kad neįgalieji būtų dėmesio centre, o institucijos siūlytų integracijos programas. ARKIVYSKUPIJOS – kad prasidėję nauji liturginiai metai mus labiau priartintų prie Kristaus Taikos Kunigaikščio.

Parapiją vizitavo Kauno arkivyskupas metropolitas KĘSTUTIS KĖVALAS

2022 m. spalio 6 d. parapiją vizitavo Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.

Sekmadienį, spalio 9 d., 12 val. apsilankymą  apvainikavo iškilmingas Eucharistijos šventimas.

Prieš šv. Mišias, parapijos jungtiniam chorui giedant „Sveikas, ganytojau“, Arkivyskupas, lydimas diakono,  įžengė į mūsų bažnyčią. Parapijos klebonas mons. Kęstutis, pasveikinęs ganytoją, visų susirinkusių parapijiečių akivaizdoje perskaitė parapijos pastoracinės situacijos ir gyvenimo apžvalgą.

Iškilmingame Eucharistijos šventime, vadovaujamame Arkivyskupo, tarnavo jį lydintis  diakonas Eligijus Žalys, koncelebravo klebonas mons. Kęstutis, dalyvavo gausus būrys patarnautojų, iškilmingai asistai vadovavo kun. Vitas, Žodžio liturgijoje tarnavo aktyviausių sielovados grupių vadovai ir atstovai. 

Savo homilijoje aiškindamas Dievo žodį, arkivyskupas Kęstutis ragino nebijoti šauktis Viešpaties pagalbos, pabrėžė, kaip svarbu bręsti savo tikėjimu, būti dėkingiems Dievui, išmokti padėkoti žmonėms ir savo bendruomenėje geranoriškai sutikti net nuo Bažnyčios nutolusius ar jos nepažįstančius.

Parapijiečiai, po šv. Mišių turėję galimybės asmeniškai pabendrauti su Arkivyskupu, išsiskirstė dėkodami brangiam Ganytojui už nuoširdų rūpestį, padrąsinantį žodį, gilią maldą ir šiltą dėmesį kiekvienam sutiktam.     

       

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas