Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija kovą – už kenčiančius dėl bažnytinės bendruomenės narių padaryto blogio, kad jie Bažnyčioje rastų atsaką į savo skausmą. ARKIVYSKUPIJOS – kad Gavėnia dovanotų tikėjimo atnaujintą širdį ir gerų darbų bendruomenei džiaugsmą.

Marijos dieną parapijos choras giedojo Šiluvoje

Arkivyskupijos kvietimu Gerojo Ganytojo parapijos sumos choras, vadovaujamas maestro Daivos Redžepovienės, 2022 m. lapkričio 13 d., sekmadienį, vyko į Marijos dieną Šiluvoje ir giedojo šv. Mišiose bazilikoje. Drauge vyko ir būrelis parapijiečių – maldos grupių atstovų, piligrimus lydėjo parapijos vikaras kun. Vitas Kaknevičius.

Pagrindinėms šv. Mišioms 12 val. vadovavo kardinolas Sigitas Tamkevičius, vyko tiesioginė transliacija per Delfi TV. Kardinolo pamokslas >> 

Po tarnystės Šiluvos bazilikoje piligrimai aplankė ir netoliese esančią Girkalnio Šv. Jurgio bažnyčią. Joje piligrimų laukė šios bažnyčios statytojas kun. Juozas Kaknevičius. Parapijos klebonas, kuris yra ir kun. Vito brolis, pasidalijo nuostabiais Dievo darbais per geradariaus bažnyčios statybos metu ir šių dienų parapijos gyvenimo rūpesčiais.

Visą kelionę piligrimus lydėjo ypatinga Švč. M. Marijos globa, jos mylintis šypsnis ir motiniška šiluma spindėjo ir iš nuostabaus Šiluvos dangaus...  Bažnyčios Motina, melski už mus!

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas