Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija gruodį – kad neįgalieji būtų dėmesio centre, o institucijos siūlytų integracijos programas. ARKIVYSKUPIJOS – kad prasidėję nauji liturginiai metai mus labiau priartintų prie Kristaus Taikos Kunigaikščio.

Balandžio 30 d. – IV Velykų sekmadienis. Parapija šventė GEROJO GANYTOJO ATLAIDUS

2023 m. balandžio 30 d., IV Velykų  – Gerojo Ganytojo – sekmadienį, kai visa Bažnyčia meldėsi už dvasinius pašaukimus, mūsų parapija šventė titulinius Gerojo Ganytojo atlaidus ir gausiam jaunųjų parapijos krikščionių būriui meldė Šventosios Dvasios Dovanos.

10.30 val. šventoms Mišioms vadovavo svečias kunigas prof. Romualdas Dulskis, savo homilijos įžvalgomis padėjęs Mišių dalyviams savęs paklausti: kokiose ganyklose ganomės, kokias (ar prasmingas) – naštas nešiojame, kokia kryptimi teka mums duoto laiko upė?.. 

12 val. šventoms Mišioms, kuriose buvo teikiamas Sutvirtinimo sakramentas, vadovavo naujasis Kauno arkivyskupijos augziliaras vyskupas Saulius BUŽAUSKAS. 

Ir pradžios žodyje, ir homilijoje vyskupas Saulius ypatingą dėmesį skyrė susirinkusiam jaunimui (Sutvirtinimą priėmė 48 vaikinai ir merginos), – nuotaikingai dalijosi tikėjimu ir dvasinio gyvenimo patirtimi. „Gal ir ne visada žinome kaip, bet Šventoji Dvasia veikia mūsų gyvenimuose. Svarbiausia – atvira širdimi priimti Dievo Dvasios dovanas. Šventosios Dvasios galia žmoguje skleidžiasi per meilę, džiaugsmą, taikos nešimą, romumą ir kitais vaisiais. Tai padeda kurti visai kitokią bendrystę vienam su kitu. Dievo Dvasia yra Tiesos, Šviesos ir laisvės nešėja, tad nebijokime į Jos kvietimą atsiliepti. Nors ir tektų patirti bendraamžių priešiškumą, laisvai ir tvirtai, atvirai, lengvai ir su humoru dalinkimės savo tikėjimu, Dvasios teikiama išmintimi... “

Naujojo vyskupo, teikusio  Sutvirtinimą pirmąjį kartą, bendravimas ir tarnystė – malda, pamokymo ir  ir padrąsinimo žodžiai – buvo gyva Gerojo Ganytojo patirtis, pradžiuginusi ir sustiprinusi visus dalyvaujančius: parapijiečius ir svečius, jaunuolius ir vyresnius, sutvirtinamuosius ir juos atlydėjusius šeimos narius, Krikšto ar Sutvirtinimo tėvelius.       

Išsiskirstėme dėkingomis širdimis už savo Ganytojus, džiugią Dvasios bendrystę, ypač už jaunuosius brolius ir seseris, įžengusius į sąmoningo ir brandaus krikščionio gyvenimą... Teįkvepia ir testiprina Viešpaties Dvasia visus, kad nepailstume darbuotis dėl Dievo Karalystės!     

  

 

Dėkojame Vygantui Malinauskui už fotografijas.

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas