ŠVENTOJO TĖVO intencija birželį – už krikščioniškas šeimas, kad savo kasdieniame gyvenime jos įkūnytų bei patirtų besąlygišką meilę ir šventumą. ARKIVYSKUPIJOS – už popiežiaus Pranciškaus pradėtą Sinodinį kelią, kad Viešpats toliau vestų juo Bažnyčią.

SINODINIS KELIAS PARAPIJOJE

Pradinis SINODINIO KELIO etapas - iki birželio 1 d. - baigtas.

Svarstoma galimybė ateityje rengti panašaus pabūdžio parapijiečių susitikimus.

Norinčių dalyvauti Sinodinio kelio grupių susirinkimuose prašome užsiregistruoti raštinėje. Jūs būsite informuojami, kada vyks susirinkima.

I TEMA „KELIONĖS BENDRAKELEIVIAI“: sinodas.katalikai.lt/temos/tema1

II TEMA „KLAUSYTIS IR KALBĖTI": sinodas.katalikai.lt/temos/tema2

III TEMA „ŠVENTIMO DŽIAUGSMAS“: sinodas.katalikai.lt/temos/tema3

IV TEMA „BENDRA ATSAKOMYBĖ MISIJOJE“: sinodas.katalikai.lt/temos/tema4

V TEMA „DIALOGAS bAŽNYČIOJE IR VISUOMENĖJE, EKUMENIZMAS“: sinodas.katalikai.lt/temos/tema5

VI TEMA „AUTORITETAS IR DALYVAVIMAS, SPRENDIMŲ PRIĖMIMAS“:  sinodas.katalikai.lt/temos/tema6

VII TEMA „SINODALUMO UGDYMAS“:  sinodas.katalikai.lt/temos/tema7

***

Plačiausi parapijiečių susitikimai vyko sekmadieniais. Pirmasis – gruodžio 12 d., antrasis – sausio 23 d., trečiasis – vasario 20 d., ketvirtasis – kovo 6 d., penktasis – kovo 27 d., šeštasis – geužės 15 d., septintasis – gegužės 29 d.