ŠVENTOJO TĖVO intencija spalį – kad Evangelijai ištikima ir drąsi Bažnyčia įgyvendintų sinodiškumą. ARKIVYSKUPIJOS – už katechetus, tikybos mokytojus ir kitus Bažnyčioje besidarbuojančius, kad Šventoji Dvasia įkvėptų džiugiai liudyti Evangeliją.

Gerojo Ganytojo statulos pašventinimas A. Stulginskio katalikiškoje vid. m-kloje

2011 m. kovo 1 dieną Kauno Aleksandro Stulginskio katalikiškoje vidurinėje mokykloje lankėsi garbūs svečiai - Kauno Arkivyskupijos vyskupas augziliaras ir generalvikaras dr. Jonas Ivanauskas, Kauno miesto tarybos narė Loreta Kudarienė, Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kunigas Jonas Stankevičius ir vikaras kunigas Linas Sipavičius.

Dalyvaujant mokyklos bendruomenei vyskupas pašventino skulptoriaus Vidmanto Vikšraičio Gerojo Ganytojo statulą, įteikė mokyklos direktoriui Vytautui Dubauskui Pašventinimo aktą ir palaimino visus susirinkusiuosius.

Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kunigas Jonas Stankevičius pasveikino visus su gražia švente, palinkėjo gerumo bei atjautos vienas kitam. Kauno miesto tarybos narė Loreta Kudarienė pasidžiaugė mūsų katalikiškos vidurinės mokyklos pasiekimais ugdant mokinius pilietine - tautine dvasia bei įgyvendinant katalikiškos mokyklos principus.

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –