Svetainės medis   Kontaktai  
 
ŠVENTOJO TĖVO intencija spalį – kad Evangelijai ištikima ir drąsi Bažnyčia įgyvendintų sinodiškumą. ARKIVYSKUPIJOS – už katechetus, tikybos mokytojus ir kitus Bažnyčioje besidarbuojančius, kad Šventoji Dvasia įkvėptų džiugiai liudyti Evangeliją.

Vyskupo kanoninė vizitacija parapijoje

2011 m. kovo 1 d. parapijos kanoninę vizitaciją atliko vyskupas augziliaras dr. Jonas Ivanauskas. Atvykęs vyskupas susitiko su parapijos klebonu kun. Jonu Stankevičiumi, vikaru kun. Linu Šipavičiumi, pagalbininku sielovadai Kęstučiu Geniu ir altarista kun. jub. Broniumi Gimžausku. Buvo apžiūrėta bažnyčia, pateikti patikrinimui įvairūs dokumentai.

Vėliau vyskupas su parapijos klebonu ir vikaru apsilankė Kauno A. Stulginskio katalikiškoje vid. m-kloje, kur susitiko su šios m-klos bendruomenės nariais, pašventino Gerojo Ganytojo skulptūrą.

Po pietų parapijos namuose vyko vyskupo susitikimai su įvairiomis parapijos sielovados grupėmis: „Caritas", maldos grupėmis, katechetais, tikybos mokytojais, Jaunimo, Šeimos centro nariais, Šv. Rašto grupele ir pabaigoje su Pastoracine ir Ekonomine tarybomis.

 


 

 

 

 

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas