ŠVENTOJO TĖVO intencija spalį – kad Evangelijai ištikima ir drąsi Bažnyčia įgyvendintų sinodiškumą. ARKIVYSKUPIJOS – už katechetus, tikybos mokytojus ir kitus Bažnyčioje besidarbuojančius, kad Šventoji Dvasia įkvėptų džiugiai liudyti Evangeliją.

Kovo 11-sios šventė Gerojo Ganytojo parapijoje

2011 m. kovo 11 d. parapijos bažnyčioje buvo švenčiama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Už Tėvynę Lietuvą buvo meldžiamasi 10 val.  šv. Mišiose, kurioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius.

Po šv. Mišių, susirinkusius pasveikino  Dainavos seniūnas ir Kovo 11-sios gatvės bendruomenės pirmininkas.R. Kaminskas. Šventės proga svečiai klebonui įteikė Kauno miesto vėliavą ir herbą. Šventinis minėjimas buvo tęsiamas  Draugystės parke .

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –