ŠVENTOJO TĖVO intencija sausį – kad ugdytojai būtų patikimi liudytojai ir mokytų brolybės, ypač padėtų pažeidžiamiausiems jaunuoliams. ARKIVYSKUPIJOS – kad Naujaisiais metais būtume ištikimi tiesos bendradarbiai Viešpaties garbei.

Jaunimo centro renginiai prie Dievo Gailestingumo paveikslo parapijoje

Parapijoje viešint Dievo Gailestingumo paveikslui, kovo mėn. 14 d. buvo skirta mokykloms. Todėl 17 val. parapijos tikybos mokytojai pravedė valandos laiko Švč. Sakramento adoraciją.

Kovo mėn. 17 d., ketvirtadienis, buvo skirta vaikams. 15 val. Buvo suorganizuotos Sutaikinimo pamaldoms vaikams, parapijoje besiruošiantiems Pirmajai Komunijai. Pamaldas pravedė vikaras kun. Linas Šipavičius. Vaikai klausėsi Dievo Žodžio, jiems skirtos homilijos. Taip pat galėjo atlikti asmeninę išpažintį.

Kovo mėn. 18 d., penktadienis, buvo skirta parapijos jaunimui. Dalyvavo parapijos jaunimo centro nariai bei Sutvirtinimo sakramentui besiruošiantis jaunimas. Jaunuoliai buvo pakviesti pasižiūrėti filmą apie šv. Faustiną. Vėliau vyko Sutaikinimo pamaldos prie Taize kryžiaus. Pamaldas pravedė kun. Kęstutis Genys. Jaunimas giedojo, meldėsi, dėdami galvą ant kryžiaus. Norintys atliko asmeninę išpažintį.

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –