POPIEŽIAUS intencija balandį – kad kiekvienoje kultūroje būtų pripažįstamas moterų orumas ir vertė, kad liautųsi jų diskriminacija. ARKIVYSKUPIJOS – kad Velykų žinia įkvėptų saugoti gyvenimo dovaną ir puoselėti dvasinius pašaukimus bei šeimos gyvenimą.

Gavėnios rekolekcijos parapijoje

Balandžio 9 - 10 d.d., šeštadienį ir sekmadienį, Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje buvo pravedamos Gavėnios rekolekcijos - dvasinis pasiruošimas šv. Velykų šventei. Rekolekcijos prasidėjo susitaikinimo pamaldomis šeštadienį 17 val., 18 val. buvo švenčiamos šv. Mišios, kurioms vadovavo Marijampolės šv. Vincento Pauliečio parapijos vikaras kun. Marius Rudzinskas. Sekmadienį svečias kunigas šventė 9 val. šv. Mišias, kitose šv. Mišiose sakė homilijas Gavėnios temomis, teikė atgailos sakramentą.

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –