Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija gruodį – kad neįgalieji būtų dėmesio centre, o institucijos siūlytų integracijos programas. ARKIVYSKUPIJOS – kad prasidėję nauji liturginiai metai mus labiau priartintų prie Kristaus Taikos Kunigaikščio.

Parapijos Jaunimo centro stovykla Vertimuose

  Šių metų liepos 25 - 29 d. d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos katechetinis metodinis centras kartu su parapijos Jaunimo centro nariais suorganizavo ir pravedė vaikų vasaros stovyklą. Ji surengta iš Lietuvių katalikų religinės šalpos (toliau - LKRŠ) skirtų lėšų, gautų pagal projektą. Stovykla buvo skirta šiais metais parapijoje Pirmąją Komuniją priėmusiems vaikams, kurie aktyviau įsitraukė į posakramentinės katechezės grupės veiklą ir vaikų chorelį. Stovykla vyko Jurbarko raj., Vertimų km. esančioje stovyklavietėje „Atgaiva", dalyvavo 30 žmonių. Iš jų 18 vaikų buvo dalyviai, o likusieji - vadovai ir jų padėjėjai, keletas žmonių dirbo virtuvėje.

Stovyklos tema - „Gailestingumo darbai". Šį kartą susitelkta ties septyniais geraisiais darbais kūnui: išalkusį pavalgydinti, ištroškusį pagirdyti, vargšą aprengti, keleivį priglausti, kalinį sušelpti, ligonį aplankyti ir mirusį palaidoti. Dėl to stovyklai pasirinktas karitatyvinis šūkis „Gerumas mus vienija".

Kiekvieną dieną programa buvo orientuota į kelis konkrečius geruosius darbus. Temą suprasti padėjo trumpos katechezės - įvadai. Kai kurie gerieji darbai buvo įgyvendinti praktiškai vietiniame kaimelyje, pavyzdžiui, ligonių ir senelių lankymas. Vaikams netrūko ir sportinių, pramoginių veiklų. Suorganizuoti: orientacinis žaidimas, naktinis žygis, sporto diena, talentų vakaras ir t. t. Kiekvieną dieną vaikai ruošė spektaklį stovyklos tema, kurį parodė per uždarymo programą.

Stovykla taip pat daug dėmesio skyrė vaikų dvasiniam, maldos ugdymui. Todėl kiekvieną dieną, ryte ir vakare, buvo rengiamos bendros pamaldėlės, pasitelkiant Taize maldos formą. Švęsti šv. Mišias kartu su stovyklautojais liepos 26 d. atvyko ir parapijos vikaras kun. Linas Šipavičius. Jis taip pat pravedė vaikams praktinį užsiėmimą apie imtynių meną. Ketvirtadienį, liepos 28 d., stovyklautojus aplankė parapijos sielovadoje talkinantis kun. Kęstutis Genys. Buvo švenčiamos bendruomeninės Sutaikinimo pamaldos su asmenine išpažintimi. Visi vaikai išgyveno bendrystę Dieve. Kiekvienas norintis galėjo asmeniškai susitaikyti su Dievu.

Stovykla buvo baigta uždarymo programa, vaikų paruoštu vaidinimu, nominacijomis ir padėka visiems pagelbėjusiems vadovams.

Dėkojame parapijos klebonui už palaikymą ir bendradarbiavimą, LKRŠ - už paskirtas lėšas stovyklos organizavimui.

 

   

     

   

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas