POPIEŽIAUS intencija vasarį – kad nepagydomi ligoniai ir jų šeimos gautų reikiamą medicininę pagalbą ir palydėjimą. ARKIVYSKUPIJOS – kad prasidėjusi Gavėnia būtų maldos budėjimo laikas prisimenant laisvės bei taikos dovaną Lietuvai ir Baltijos šalims.

Prezidento Aleksandro Stulginskio gimimo metinės

Kiekvienais metais A. Stulginskio mokyklos bendruomenė, gimtadienio proga, pagerbia vardatėvį Prezidentą A. Stulginskį. 2012 m. vasario 24 d. parapijos bažnyčioje buvo švenčiamos šv. Mišios už mirusįjį, kurioms vadovavo klebonas kun. Jonas Stankevičius. Mišiose dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Saulius Stoma, Dainavos seniūnijos seniūnas Alvydas Malinauskas. Šis minėjimas įneša meilės ir pagarbos į kiekvieno mokinio širdį, moko mylėti Tėvynę, sekti Prezidento katalikišku gyvenimo pavyzdžiu.

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –