ŠVENTOJO TĖVO intencija gegužį – už gyvenimo pilnatvei pašauktus jaunuolius, kad Marija jiems taptų klausymo, gilaus atpažinimo, tikėjimo drąsos ir atsidavimo tarnystei pavyzdį. ARKIVYSKUPIJOS intencija – meldžiame Marijos Taikos Karalienės užtarimo.

Prezidento Aleksandro Stulginskio gimimo metinės

Kiekvienais metais A. Stulginskio mokyklos bendruomenė, gimtadienio proga, pagerbia vardatėvį Prezidentą A. Stulginskį. 2012 m. vasario 24 d. parapijos bažnyčioje buvo švenčiamos šv. Mišios už mirusįjį, kurioms vadovavo klebonas kun. Jonas Stankevičius. Mišiose dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Saulius Stoma, Dainavos seniūnijos seniūnas Alvydas Malinauskas. Šis minėjimas įneša meilės ir pagarbos į kiekvieno mokinio širdį, moko mylėti Tėvynę, sekti Prezidento katalikišku gyvenimo pavyzdžiu.