ŠVENTOJO TĖVO intencija gruodį – kad savanorių ir humanitarinės organizacijos rastų bendradarbių ir naujų kelių. ARKIVYSKUPIJOS – kad artėjanti Kalėdų iškilmė sustiprintų mūsų tikėjimą ir jis būtų įkvėpimas dovanoti kitam žmogui Kristaus artumą.

Kun. Audriaus Martusevičiaus primicijos

2012 m. sausio 29 d. naujai įšventintinas kunigas Audrius Martusevičius, kilęs iš Kauno Gerojo Ganytojo parapijos, šventė primicijų šv. Mišias. Drauge su juo koncelebravo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius ir prelatas dr. Vytautas Steponas Vaičiūnas. Pamokslą pasakė kunigas klebonas , o Mišių pabaigoje ir prelatas. Po šv. Mišių primicijantas suteikė primicijinį palaiminimą.

Šv. Mišiose dalyvavo primicijanto artimieji, pakviestieji svečiai, A. Stulginskio mokyklos vadovai ir mokytojai, parapijos bendruomenė.

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –