ŠVENTOJO TĖVO intencija birželį – už krikščioniškas šeimas, kad savo kasdieniame gyvenime jos įkūnytų bei patirtų besąlygišką meilę ir šventumą. ARKIVYSKUPIJOS – už popiežiaus Pranciškaus pradėtą Sinodinį kelią, kad Viešpats toliau vestų juo Bažnyčią.

Dekanato kunigų susitikimas Gerojo Ganytojo parapijoje

2012 m. birželio mėn. 22d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos namų salėje vyko dekanato kunigų susitikimas tema: ,,Caritas vykdomos veiklos apžvalga". Pranešėjas - dek. mons. Vytautas Grigaravičius ir dekanato Carito vadovė Ona Virbašiūtė.

Po konferencijos, dalyvaujant parapijos bendruomenei, 12 val. buvo švenčiamos šv. Mišios prie Palaimintojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos. Šv. Mišioms vadovavo prelatas Vytautas Steponas Vaičiūnas, pamokslą pasakė dekanas mons. Vytautas Grigaravičius. Po šv. Mišių buvo kalbama Pal. Jono Pauliaus II-jo litanija, pabučiavimu pagerbta kraujo relikvija.