ŠVENTOJO TĖVO intencija gruodį – kad savanorių ir humanitarinės organizacijos rastų bendradarbių ir naujų kelių. ARKIVYSKUPIJOS – kad artėjanti Kalėdų iškilmė sustiprintų mūsų tikėjimą ir jis būtų įkvėpimas dovanoti kitam žmogui Kristaus artumą.

Kalėdinis renginys parapijos bendruomenei

Gruodžio 30 d. Šventosios Šeimos sekmadienį Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje po šv. Mišių koncertavo Dainavos pilietinio centro ansamblis - „Brydė". Ansamblis atliko lietuvių liaudies Kalėdines dainas. Po koncerto parapijos jaunimas, su vaizdine medžiaga, papasakojo Kalėdų senelio prototipo - t.y. šventojo Mikalojaus istoriją. Jaunimo centro nariai, vadovaujami Živilės Zakarauskienės, parodė Kalėdinį vaidinimą, po kurio Kalėdų senelis apdovanojo kalėdiniame renginyje dalyvavusius vaikus.

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –