ŠVENTOJO TĖVO intencija gruodį – kad savanorių ir humanitarinės organizacijos rastų bendradarbių ir naujų kelių. ARKIVYSKUPIJOS – kad artėjanti Kalėdų iškilmė sustiprintų mūsų tikėjimą ir jis būtų įkvėpimas dovanoti kitam žmogui Kristaus artumą.

Lietuvos vėliavos diena paminėta bažnyčioje

2013 m. sausio 1 d. Kaune trečius metus iš eilės Dainavos seniūnija, Lietuvos sąjūdžio Kauno taryba ir asociacija „Kovo 11-osios gatvės bendrija" iškilmingai paminėjo Lietuvos vėliavos dieną Gerojo Ganytojo bažnyčioje. Parapijos klebonas J. Stankevičius aukojo Šv. Mišias ir pašventino parapijiečių atsineštas Lietuvos trispalves. Lietuvos vėliavos dienos proga sveikinimo žodį tarė Dainavos seniūnas A. Malinauskas, Lietuvos sąjūdžio Kauno tarybos, asociacijos „Kovo 11-osios gatvės bendrija" pirmininkas dr. R. Kaminskas ir Pilietinės bendruomenės centro „Dainava" pirmininkė J. Kaminskienė. Politinis kalinys Vincas Baronas pasidalino mintimis apie Lietuvos trispalvės reikšmę sovietmečiu. Minėjimą dalyviai užbaigė Lietuvos himnu.

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –