ŠVENTOJO TĖVO intencija birželį – už krikščioniškas šeimas, kad savo kasdieniame gyvenime jos įkūnytų bei patirtų besąlygišką meilę ir šventumą. ARKIVYSKUPIJOS – už popiežiaus Pranciškaus pradėtą Sinodinį kelią, kad Viešpats toliau vestų juo Bažnyčią.

Joninių šventė parapijoje

2013 m. birželio 22 d., šv. Jono Krikštytojo šventės išvakarėse parapijos bažnyčioje buvo švenčiamos šv. Mišios už Jonus ir Janinas. Dainavos bendruomenė ąžuolų vainikais vainikavo kleboną kun. Joną visus Jonus, Janinas. Pilietinės bendruomenės centro "Dainava" pirmininkė Jolanta Kaminskienė, asociacijos "Kovo 11-osios gatvės bendrija" pirmininkas Raimundas Kaminskas bei bendruomenės etnografinio ansamblio "Brydė" vadovė Teofilė Vozbutienė tarė sveikinimo žodžius. Po šv. Mišių šventė tęsėsi Dainavos parke. Šventės dalyvius sveikino bendruomenės etnografinis ansamblis "Sūduva", vadovaujamas Teresės Varnagirienės. Šventės pabaigoje į tvenkinį prie Santarvės tiltelio dalyviai leido savo rankom nupintus žolynų vainikus.