ŠVENTOJO TĖVO intencija rugpjūtį – už smulkiuosius ir vidutinius verslininkus, kad rastų reikiamų priemonių tęsti veiklai ir tarnauti savo bendruomenėms. ARKIVYSKUPIJOS – kad vasara taptų ir atgaivos laiku naujai liudyti Kristų.

Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos Gavėnios rekolekcijos

2014 m. balandžio 10 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyko Kauno Dainavos pagrindinės m- klos 7, 8 ir 10 klasių mokinių Gavėnios susitikimas tema „Sugrįžtu pas Tėvą". Renginio pradžioje mokiniai žiūrėjo Kauno Vincento Pauliečio (Petrašiūnų) parapijos jaunimo pastatytą muziklą „Nepaleistuvauk". Antros renginio dalies metu mokiniai dalyvavo Taize pamaldose, norintys atliko išpažintį. Renginio dalyvius sutiko ir su jais bendravo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius.

Renginį organizavo ir vedė tikybos mokytojos I. Pamarnacakitė ir s. I. Rukaitė FMA.