ŠVENTOJO TĖVO intencija sausį – kad ugdytojai būtų patikimi liudytojai ir mokytų brolybės, ypač padėtų pažeidžiamiausiems jaunuoliams. ARKIVYSKUPIJOS – kad Naujaisiais metais būtume ištikimi tiesos bendradarbiai Viešpaties garbei.

Pirmosios Komunijos šventė bažnyčioje

2014 m. gegužės mėnesio 4 d., sekmadienį, parapijos bažnyčioje vyko pirmoji vaikų Pirmosios Komunijos šventė. Ją pravedė ir šv. Mišias už šeimas ir vaikus aukojo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Liturgijoje talkino parapijos katechetės Agnė, Indrė ir parapijos katechetikos metodinio centro vadovė s. Inga FMA. Šiais metais priimti Jėzų į savo širdis pasiruošė 139 vaikai. Šv. Mišių metu klebonas dėkojo tėveliams už rūpestį katalikiškai auklėjant vaikus ir kvietė šeimas gyventi vienybėje su Jėzumi Kristumi ir Jo bažnyčia.

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –