SKELBIMAI

• Renkamos aukos Kauno kunigų seminarijos išlaikymui...
  • Spalio mėnuo skirtas Rožinio maldai. Suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris bažnyčioje, viešoje koplyčioje ar šeimoje pamaldžiai sukalba Rožinio dalį. Mūsų bažnyčioje Rožinis bendruomeniškai bus kalbamas šiokiadieniais 17.30, o sekmadieniais – prieš 8 val. Šv. Mišias.
  • Spalio 1 diena pirmasis mėnesio sekmadienis. Po 10.30 Šv. Mišių vyks eucharistinė procesija.
  • Spalio 3 dieną 18 val melsimės į Šv. Antaną, spalio 4 dieną - už ligonius.
  • Spalio 3 dieną 18.30 val startuoja mūsų parapijoje Suaugusiųjų sielovados paskaitų ciklas „Alfa“, kviečiame visus pagilinti tikėjimo žinias.
  • Spalio 6 diena – pirmasis mėnesio penktadienis. Melsimės į Švč. Jėzaus Širdį. 17 val Švč. Sakramento adoracija. Spalio 7 diena – pirmasis mėnesio šeštadienis. Melsimės į Švč. Mergelę Mariją.
  • Marijos radijas kviečia prisidėti prie naujo studijos pastato statybos. Auką galite atnešti darbo dienomis į parapijos raštinę.