·       Tėvelių, kurių vaikai šiemet rengsis Atgailos ir Pirmosios Komunijos sakramentams, susirinkimai vyks rugsėjo 19 ir 21 dienomis, o kurių vaikai rengsis Sutvirtinimo sakramentui – rugsėjo 28 dieną. Susirinkimų pradžia – 18.30 val.

• 2017.09.22 dieną melsimės, prašydami šv. Jono Pauliaus II užtarimo. 11.30 kalbėsime Rožinį, 12 val bus aukojamos Šv. Mišios. Rožinį ir Mišias numato transliuoti Marijos radijas.
  • 2017.09.24 – Keliautojų ir Vairuotojų diena. Melsimės už žuvusius ir nukentėjusius eismo nelaimėse, bus šventinami automobiliai.
  • Nuo 2017.09.24 prieš Sumą vėl bus sakomos trumpos katechezės tikėjimo klausimais.
  • Renkamos aukos Kauno kunigų seminarijos išlaikymui. Seminarijos vadovybė ir klierikai dėjoja Jums už aukas ir nuolat meldžiasi už Jus.

Bažnyčia mini šventuosius:

09.23(M) šv. Pijus Pietrelčinietis, kunigas.

09.19 (m) šv. Januarijus, vyskupas, kankinys.

09.20 (M) šv. Andriejus Kim Taegonas, kunigas, ir kiti Korėjos kankiniai.

09.21 (F) ŠV. MATAS, APAŠTALAS.

09.21 (S)  KAUNO ARKIVYSKUPIJOJE – SAVOSIOS BAŽNYČIOS KONSEKRAVIMO METINĖS