EVANGELIJA PAGAL MATĄ  13, 33-37.

„Žiūrėkite, budėkite, nes nežinote, kada ateis tas laikas! 34 Bus kaip su žmogumi, kuris iškeliavo svetur, paliko namus ir davė tarnams įgaliojimus, kiekvienam paskyręs darbą, o durininkui įsakė budėti. 35 Taigi budėkite, nes nežinote, kada grįš namų šeimininkas: ar vakare, ar vidurnaktyje, ar gaidgystėje, ar rytmety, 36 kad, netikėtai sugrįžęs, nerastų jūsų miegančių. 37 Ką sakau jums, sakau ir visiems: budėkite!“

MINTYS PAMĄSTYMUI

.... Turėtume budėti ...

Budint  nepamiršti džiaugtis Juozapu ir Marija, jų nuostabiu paklusnumu ir atvirumu Dievo Dvasios vedimui, nors sunkumai dėl to nepasitraukia ir problemos dar laukia jų ir mažojo Jėzaus ateityje. Bet viena yra tikra – Dievas juos globoja net sunkumų akivaizdoje. Dievas veda per svetimas šalis ir parveda savo Sūnų, kaip kad parvedė Dievo tauta į Pažadėtąją žemę, nes išvaduotojas Jėzus turi būti kaip Mozė, kuris išvedė Dievo tautą iš Egipto, iš dvasinės nelaisvės namų.

Tokia yra pranašystė, ir ji nuostabiai pildosi.

Žinoma, visos tos kelionės turėjo palikti vieną kitą randą Jėzaus sieloje, bet Dievo globos ir jo šeimos rūpesčiu ir meile tie sužeidimai tapo paskata didesnei vargstančiųjų užuojautai ir savo kaip išvaduotojo, kaip kelio pas Tėvą pašaukimo priėmimui.                                          Bernardinailt.

·       Šiandien I Advento sekmadienis.

·       Gruodžio 1 dieną, antradienį vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės Šv. Antano užtarimo.

·       Gruodžio 3 dieną, trečiadienį vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės už ligonius.

·       Gruodžio 4 dieną, penktadienį po 9.00 val. Šv. Mišių iki 18.00 val. Švč. Sakramento adoracija. Vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės į Švč. Jėzaus Širdį.

·       Gruodžio 5 dieną, šeštadienį 18.00 val. Šv. Mišiose melsimės Švč. Mergelės Marijos užtarimo.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos, kalėdaičių ir kalėdinių žvakelių. Taip pat renkamos aukos Carito valgyklai.

Bažnyčia mini:

11.30 (M) – Šv. Andriejus , Apaštalas.

12.03  (M) – Šv. Pranciškus Kseveras, kunigas .