2018-06-22

• 2018.06.24 mūsų bažnyčioje Šv. Jono Krikštytojo atlaidai. Dalyvaus svečias kunigas ir „Marijos radijo“ savanoriai, kurie rinks aukas naujo studijos pastato statybai. Po Sumos vyks eucharistinė procesija.

• Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyksta šiokiadieniais po vakarinių Šv. Mišių, o sekmadieniais – po Sumos.
  • Primename, kad velykinės išpažinties laikas Lietuvoje pratęstas iki birželio 29 dienos.

• Bažnyčios patalpose vyksta Vilniaus Dailės akademijos mokinių darbų paroda.

• Šiandien Kauno arkikatedroje 15  val. bus švenčiama Kauno arkivyskupijos diena ir teikiami diakono šventimai.

• Renkamos aukos didžiojo bažnyčios lango vitražui pagaminti.

• Rugsėjo mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame jau dabar užsirašyti raštinėje tuos, kurie ketina dalyvauti Šv. Mišiose su Popiežiumi. Šių sąrašų reikės tolimesnei registracijai į sektorius.

2018-06-15

• Ateinantį penktadienį melsimės, prašydami šventojo Jono Pauliaus II užtarimo. Rožinį ir Šv. Mišias transliuoti numato Marijos radijas.

• Ateinantį sekmadienį mūsų bažnyčioje Jono Krikštytojo atlaidai. Dalyvaus svečias kunigas, viešės „Marijos radijo“ savanoriai, kurie rinks aukas naujo studijos pastato statybai. Po Sumos vyks eucharistinė procesija. Taip pat tą dieną Kauno arkikatedorje 15  val vyks arkivyskupijos globėjo Jono Krikštytojo pagerbimo iškilmė.

• Renkamos aukos didžiojo bažnyčios lango vitražui pagaminti.

• Birželio 14 – 17 dienomis Kaišiadoryse pirmą kartą vyks Palaimintojo teofilio Matulionio atlaidai. Kviečiame dalyvauti.

2018-06-10

SKELBIMAI

• 2018.06.12 antradienį po vakarinių Šv. Mišių konferencijų salėje žiūrėsime filmą apie popiežių Pranciškų.
  • 2018.06.14 ketvirtadienį – Gedulo ir Vilties diena. Šv. Mišių metu melsimės už Tėvynę ir žuvusius dėl jos laisvės.
  • Birželio 14 – 17 dienomis Kaišiadoryse pirmą kartą vyks Palaimintojo Teofilio Matulionio atlaidai. Kviečiame dalyvauti.
  • Rugsėjo mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame jau dabar užsirašyti raštinėje tuos, kurie ketina dalyvauti Šv. Mišiose su Popiežiumi. Šių sąrašų reikės tolimesnei registracijai.

2018-06-01

• 2018.06.03 – Šv. Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmė (Devintinės). Po Sumos bažnyčios šventoriuje vyks Devintinių procesija. Devintinių procesija  organizuojama ir Kauno santakoje. Kauno arkikatedroje iškilmė prasidės 12 val. Šv. Mišiomis, vėliau procesija eis Kauno Santaka. Iškilmei vadovaus Kauno arkivyskupas metropolitas.
  • Šiandien rinkliava skiriama Popiežiaus Pranciškaus vizito išlaidoms padengti. Dėkojame už Jūsų dosnumą!
  • Šiandien Tėvo diena. Laiminame pamaldose dalyvaujančius, meldžiamės už mirusiuosius.
  • Ateinantį trečiadienį melsimės už mūsų ligonius.
  • Ateinantis penktadienis – Švč. Jėzaus Širdies iškilmė. Prieš vakaro Šv. Mišias vyks Švč. Sakramento adoracija, giedosime Švč. Jėzaus Širdies litaniją.
  • Ateinantį šeštadienį minėsime Nekaltąją Švč. Mergelės Marijos Širdį. Vakaro šv. Mišių metu melsimės į Švč. M. Mariją.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“,

2018-05-25

• Šiandien – Švenčiausiosios Trejybės iškilmė.
  • Gegužės mėnuo skirtas Švč. Mergelės Marijos garbei. Gegužinės pamaldos mūsų bažnyčioje šiokiadieniais vyks 17.30, sekmadieniais – po Sumos.
  • Ateinantis sekmadienis – Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmė (Devintinės). Po Sumos vyks Devintinių procesija. Taip pat ateinantį sekmadienį minėsime ir Tėvo dieną. Melsimės už gyvus ir mirusius Tėvus, pamaldose dalyvaujančius – laiminsime ir sveikinsime. 7.30 bus giedamas Rožinis už mirusius Tėvus.
  • Visoje Lietuvoje ateinančio sekmadienio rinkliava skiriama Popiežiaus vizito išlaidoms padengti.
  • Rytoj po vakarinių Šv. Mišių vyks Kipro Petrausko muzikos mokyklos mokinių koncertas, skirtas parapijos jubiliejui. Kviečiame dalyvauti.
  • Birželio mėnuo skirtas Švč. Jėzaus širdies garbei. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje šiokiadieniais vyks po vakarinių Šv. Mišių, sekmadieniais – po Sumos.
  • Ateinantį penktadienį melsimės į Švč. Jėzaus Širdį, o šeštadienį – į Švč. M. Mariją.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti    žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“,