2018-09-26

Pirmos Komunijos pamokėlės vyksta nuo spalio 1 dienos iki gegužės mėn.:

Pirmadienį: 14.00-15.00 ir 15.00-16.00 val.

Antradienį: 14.00-15.00 ir 15.00-16.00 val.

Trečiadienį: 14.00-15.00 ir 15.00-16.00 val.

Ketvirtadienį: 14.00-15.00 ir 15.00-16.00 val.

...........Katechetė Simona (tel. 862722015) antradienis,                  ...........trečisdienis, ketvirtadienis

..........Katechetė Rebeka ( tel. 860958980) pirmadienis

Sutvirtinimo sakramento rengimas nuo

spalio 2 dienos iki balandžio mėn.:

Susitikimai vieną kart per savaitę,

Antradieniais nuo 17.00-19.00 val

...........Katechetė Marija ir Matas (tel. 864126627)

2018-09-10

SUTVIRTINIMO SAKRAMENTO  (JAUNIMUI NUO 16 M.) PIRMASIS SUSIRINKIMAS VYKS SPALIO 2 DIENĄ 18.30 VAL., BAŽNYČIOJE

telefonas pasiteiravimui :  864126627 Marija

2018-09-09

GERBIAMI TĖVELIAI,

Kviečiame Jūsų vaikus nuo 9 metų amžiaus ruoštis Pirmajai Komunijai Gerojo Ganytojo parapijoje.

Susitikimai vaikams vyks 2 etapais:

1. Vaikui patogiu laiku parapijos katechezės klasėje (adresas: V. Krėvės pr. 95A) vieną kartą per savaitę, visus mokslo metus.

2. Sekmadieniais  kviesime  vaikus ir jų tėvelius dalyvauti šv. Mišiose.

Ruošimasis yra padalintas į du laikotarpius:

1. Pasiruošimas pirmajai Išpažinčiai.

2. Pasiruošimas Pirmosios Komunijos priėmimui.

Pirmosios Išpažinties bus einama vasario mėn., o Pirmosios Komunijos - gegužės mėnesio sekmadieniais. Apie datas jus informuos katechetė.

Jei Jūs esate apsisprendę savo sūnų/dukrą ruošti Pirmosios Komunijos priėmimui šiais mokslo metais, kviečiame atvykti į pirmąjį tėvų susirinkimą š. m. rugsėjo 25 arba 27 d., 18.30 val. parapijos bažnyčioje.

info tel. nr. 862722015

2018-08-31

SKELBIMAI

• Rugsėjo 3 dieną, pirmadienį Naujų  Mokslų metų pradžia. Vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės už mokytojus ir moksleivius.
  • Rugsėjo 5 dieną - pirmasis mėn. trečiadienis, Ligonių diena. Vakarinėse Šv. Mišiose melsimės aukotojų intencijomis prašant sveikatos.
  • Rugsėjo 7 dieną - pirmasis mėn. penktadienis. 17.00 val. Švč. Sakramento adoracija, o vakarinėse Šv. Mišiose melsimės aukotojų intencijomis į Švč. Jėzaus Širdį.
  • Nuo rugsėjo 9 dienos pradedame rinkti aukas Kauno Kunigų Seminarijai išlaikyti, mūsų parapija turi surinkti 3800 eu.
  • Atlaidai Šiluvoje rugsėjo 7-15 dienomis.
  • Atlaidai Trakuose rugsėjo 1-8 dienomis.
  • Renkamos aukos didžiojo bažnyčios lango vitražui pagaminti.

·       Rugsėjo 23 d. mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame  registruotis internetu. Nuorodą į elektroninę registraciją galima rasti tinklalapyje www.popieziausvizitas.lt. Kvietimai į susitikimus – nemokami. Tiems, kurie yra užsiregistravę parapijose ir bendruomenėse, antrą kartą registruotis nereikia . Kas užsiregistravo pakvietimus galite atsiimti raštinėje nuo pirmadienio (darbo dienomis, darbo laiku). Neturintieji galimybės užsiregistruoti internetu į šv. Mišias, ateikite be pakvietimo, visi laukiami.

2018-08-23

SKELBIMAI

• Rugsėjo 1 dieną - pirmasis mėn. šeštadienis, vakarinėse Šv. Mišiose melsimės aukotojų intencijomis prašant Švč. Mergelės Marijos pagalbos.
  • Rugsėjo 3 dieną, pirmadienį Naujų  Mokslų metų pradžia. Vakarinėse Šv. Mišiose meldžiamės už mokytojus ir moksleivius.
  • Atlaidai Trakuose rugsėjo 1-8 dienomis.
  • Renkamos aukos didžiojo bažnyčios lango vitražui pagaminti.

·   Rugsėjo 23 d. mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame  registruotis internetu. Nuorodą į elektroninę registraciją galima rasti tinklalapyje www.popieziausvizitas.lt. Kvietimai į susitikimus – nemokami. Tiems, kurie yra užsiregistravę parapijose ir bendruomenėse, antrą kartą registruotis nereikia . Kas užsiregistravo pakvietimus galite atsiimti raštinėje nuo pirmadienio (darbo dienomis, darbo laiku). Neturintieji galimybės užsiregistruoti internetu į šv. Mišias, ateikite be pakvietimo, visi laukiami.

· Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“.