EVANGELIJA PAGAL JONĄ 3, 16 - 18

Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą.  Dievas gi nesiuntė savo Sūnaus į pasaulį, kad jis pasaulį pasmerktų, bet kad pasaulis per jį būtų išgelbėtas.  Kas jį tiki, tas nebus pasmerktas, o kas netiki, jau yra nuteistas už tai, kad netiki viengimio Dievo Sūnaus

MINTYS PAMĄSTYMUI

Pirmasis sekmadienis po Sekminių skiriamas Švč. Trejybės garbei. Viena iškilme pagerbiame visus Švenčiausiosios Trejybės asmenis, neišskirdami nė vieno kurio nors priimtinesnio ar patogesnio. Mūsų visatos istorijoje vienaip ar kitaip veikia visa Švenčiausioji Trejybė. Tiek kūrimo, tiek atpirkimo tiek ir liudijomo laiku mes galime justi visai šalia esančius Tėvą, Sūnų ir Šventąją Dvasią. Visai natūralu, kad mums, gyvenantiems žemėje, Švenčiausioji Trejybė yra slėpinys. Ji negali būti žmogaus proto pilnai suvokta, tam tikra prasme negali vergauti savo pačios sukurtam ir dovanotam protui. Tačiau mes Ją galime suvokti kaip asmenį, kuriam rūpi visata, kuris dėl jos gali padaryti viską. Juk Dievas trokšta, kad žmogus, Jo paties norėtas, turėtų amžinąjį gyvenimą. Dėl to Dievas ir leidžiasi apčiuopiamas, leidžia, kad žmogus paimtų Jį už rankos. Tačiau tam, kad kelionė būtų vaisinga, reikia vieno – tikėjimo. Per tikėjimą esame išgelbėti ir per netikėjimą pasmerkti. O reikia tik tiek nedaug. Tikėti Jėzumi. Asmeniu. Tai reiškia – visa Trejybe kaip asmeniu. Nes vardas visada būdavo sutapatinamas su asmeniu. Ir dar šiek tiek reikia. Tiesiog to tikėjimo nedėti į lentynas, tačiau juo gyventi, jį liudyti. Ar išdrįstame tą daryti?

• Velykinės Išpažinties laikas Lietuvoje pratęstas iki birželio 29 dienos.
  • Birželio mėnuo skirtas Švč. Jėzaus Širdies garbei. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje šiokiadieniais vyks po vakarinių Šv. Mišių, o sekmadieniais – po Sumos.
  • 2017.06.18 sekmadienį švęsime Kristaus kūno ir Kraujo (Devintinių) iškilmę. Po 10.30 Šv. Mišių vyks tradicinė Devintinių procesija, o po 12 val Šv. Mišių pagal seną tradiciją laiminsime šeimas ir vaikus.
  • 2017.06.18 sekmadienį tradiciškai Kauno mieste organizuojama Devintinių procesija. Iškilmė prasidės 12 val Šv. Mišiomis Kauno arkikatedroje bazilikoje. Po Šv. Mišių bus einama į Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią. Kviečiame dalyvauti.
  • Birželio 13 d. minėsime Šv. Antaną. Vakarinių šv. Mišių metu melsime jo užtarimo.
  • Birželio 14 d. – Gedulo ir Vilties diena. Vakaro Šv. Mišių metu melsimės už Tėvynę Lietuvą.
  • Šventojo Jono Krikštytojo atlaidai mūsų parapijoje vyks liepos 2 dieną.
  • Iki birželio 19 dienos mūsų bažnyčios vestibiulyje vyks paroda, skirta susipažinimui su Garbingojo arkivyskupo Teofiliaus Matulionio gyvenimu. Ši paroda keliauja per visas Kauno parapijas.
  • Birželio 25 d. 14 val Vilniaus katedros aikštėje Garbingasis arkivyskupas Trofilius Matulionis bus iškilmingai skelbiamas Palaimintuoju. Kviečiame gausiai dalyvauti pirmą kartą Lietuvos istorijoje rengiamose iškilmėse.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti   naują žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“, knygą „Don Kamilis“

Bažnyčia mini šventuosius:

06.13 (M) šv. Antanas Paduvietis, kunigas, Bažnyčios mokytojas.