EVANGELIJA PAGAL JONĄ 20, 19 - 23

Pirmosios savaitės dienos vakare, durims, kur buvo susirinkę mokiniai, dėl žydų baimės esant užrakintoms, atėjo Jėzus, atsistojo viduryje ir tarė: „Ramybė jums!“
               Tai pasakęs, jis parodė jiems rankas ir šoną. Mokiniai nudžiugo, išvydę Viešpatį.
             O Jėzus vėl tarė: „Ramybė jums! Kaip mane siuntė Tėvas, taip ir aš jus siunčiu“. Tai pasakęs, jis kvėpė į juos ir tarė: „Imkite Šventąją Dvasią. Kam atleisite nuodėmes, tiems jos bus atleistos, o kam sulaikysite, – sulaikytos“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Šiandien džiaugsmas, šiandien šventė, šiandien „Aleliuja“, šiandien charizmatikų giesmės ir maldos. Šiandien visos Bažnyčios šventė. Sekminės – priimti Dvasią, dovanoti Dvasią, gyventi Šventąja Dvasia. Tokia šventės prasmė, toks yra šios šventės liudijimas.

Visa tai tiesa, tačiau šios dienos Sekminės palydimos evangelijos pagal Joną, pirmiausia, tylios Sekminės. Tylios ir ramios. Tokios meilingos – Jėzus taria „Ramybė jums“. Sekminės prasideda nuo ramybės, nuo tylos. Nauja kūryba, nauja pradžia prasideda iš pačios giliausios ramybės, bet ne iš abejingumo. Ne iš kurtumo kito skausmui, ne iš šalto žvilgsnio į pasaulį. Ne. Iš meilės. Jėzaus žodžiai „imkite Šventąją Dvasią“ gimsta iš ramybės ir tylos, bet prieš tai buvo žvilgsnis jų, mokinių žvilgsnis į Jį, Jo sužalotas rankas ir pervertą šoną.

• Gegužės mėnuo skirtas Švč. Mergelės Marijos garbei. Gegužinės pamaldos mūsų bažnyčioje šiokiadieniais vyksta 17.30 val., sekmadieniais – po Sumos Šv. Mišių.
  • Šią savaitę, rengdamiesi Sekminėms, prieš vakarines Šv. Mišias meldžiamės Devyndienį į Šv. Dvasią.
  • Šiandien Šv. Dvasios Atsiuntimo iškilmė (Sekminės). Prieš Sumą vyks Sekminių procesija.
  • Kitą sekmadienį Švč. Trejybės iškilmės.
  • 2018.05.28 18.40 val. Kauno Gerojo Ganytojo bažnyčioje vyks koncertas skirtas Bažnyčios 20-mečio paminėjimui.
  • Rugsėjo mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame jau dabar užsirašyti raštinėje tuos, kurie ketina dalyvauti Šv. Mišiose su Popiežiumi. Šių sąrašų reikės tolimesnei registracijai į sektorius.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti    žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“,

Bažnyčia mini šventuosius:

05.21 (m) Šv. Kristoforas Magaljanesas ir Jo draugai kankiniai.

05.22 (m) šv. Rita Kašietė, vienuolė.

05.24 (F) MŪSŲ VIEŠPATS JĖZUS KRISTUS, AUKŠČIAUSIASIS KUNIGAS

05.25 (m) Šv. Marija Magdalena, mergelė arba Šv. Beda Garbingasis , bažnyčios mokytojas.

05.26 (M) Šv. Pylipas Neris , kunigas.

Minint Trakų Dievo Motinos paveikslo karūnavimo 300  metų ir Lietuvos Nepriklausomybės 100  metų jubiliejus,  esame kviečiami melstis už pašauktuosius į kunigystę bei pašvęstąjį gyvenimą, kad drąsiai ir dosniai atsilieptų.