EVANGELIJA PAGAL MATĄ 21, 28 - 32

„Kaip jūs manote? Vienas žmogus turėjo du sūnus. Kartą jis kreipėsi į pirmąjį, sakydamas: 'Vaike, eik ir padirbėk šiandien vynuogyne'.  Šis atsakė: 'Nenoriu', bet vėliau apsigalvojo ir nuėjo dirbti.  Paskui tėvas kreipėsi į antrąjį sūnų tais pačiais žodžiais. Šis jam atsakė: 'Einu, viešpatie', bet nenuėjo. Katras iš jų įvykdė tėvo valią?“ Jie atsakė: „Pirmasis“. Tuomet Jėzus tarė jiems: „Iš tiesų sakau jums: muitininkai ir ištvirkėlės greičiau už jus pateks į Dievo karalystę.  Nes Jonas atėjo pas jus teisybės keliu, bet jūs netikėjote juo. O muitininkai ir ištvirkėlės tikėjo. Bet jūs, nors tai matėte, nė vėliau neapsigalvojote ir netikėjote juo“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Ką mes atsakytume, išgirdę tokį šeimininko kvietimą? Tikari atsirastų tokių, kurie, rodos, su entuziazmu atsilietų į kvietimą. Tačiau kai reiktų eiti dirbti... Atsirastų svarbesnių darbų ir idėjų. Šeimininkas tarsi turėtų laukti, kol, neturėdami geresnio pasirinkimo, nenorom tryžtumėmės vykdyti pažadus. Vien dėl to, kad pažadėjome. Tuo tarpu tie, kurie yra šalia mūsų, ir išdrįsę pripažinti, kad yra užimti, kad domisi kitais reikalais ir rūpesčiais... Jie nuskuba greičiau į vynuogyną. Tokie jau tie gyvenimo dėsxniai. Dėsniai, kurius galime keisti, nepamiršdami, kad atsiversti reikia kiekvienam. Ir tai turi būti nuolatinis procesas – nors turime ir kitų be galo svarbių reikalų, bet juk pravartu užsukti ir į vynuogyną...

• Renkamos aukos Kauno kunigų seminarijos išlaikymui.. Seminarijos vadovybė ir klierikai dėjoja Jums už aukas ir nuolat meldžiasi už Jus.
  • Spalio mėnuo skirtas Rožinio maldai. Suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris bažnyčioje, viešoje koplyčioje ar šeimoje pamaldžiai sukalba Rožinio dalį. Mūsų bažnyčioje Rožinis bendruomeniškai bus kalbamas šiokiadieniais 17.30, o sekmadieniais – prieš 8 val. Šv. Mišias.
  • Šiandien pirmasis mėnesio sekmadienis. Po 10.30 Šv. Mišių vyks eucharistinė procesija.
  • Spalio 3 dieną 18 val melsimės į Šv. Antaną, spalio 4 dieną - už ligonius.
  • Spalio 3 dieną 18.30 val startuoja mūsų parapijoje Suaugusiųjų sielovados paskaitų ciklas „Alfa“.
  • Spalio 6 diena – pirmasis mėnesio penktadienis. Melsimės į Švč. Jėzaus Širdį. 17 val Švč. Sakramento adoracija. Spalio 7 diena – pirmasis mėnesio šeštadienis. Melsimės į Švč. Mergelę Mariją.
  • Marijos radijas kviečia prisidėti prie naujo studijos pastato statybos. Auką galite atnešti darbo dienomis į parapijos raštinę.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti   naują žurnalo „Artuma“ numerį,naują  žurnalo „Kelionė“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“, knygą „Don Kamilis“

Bažnyčia mini šventuosius:

10.02 (M) Angelai Sargai. Meldžiamės už tarnaujančius policijoje.

10.04 (M) Šv. Pranciškus Asyžietis.

10.05 (M) Šv. Faustina kovalska, vienuolė.

10.06  (m) Šv. Brunonas, kunigas.

10. 07 (M) Rožinio Švč. Mergelė Marija.