EVANGELIJA PAGAL JONĄ 10, 27-30.

Manosios avys klauso mano balso;

aš jas pažįstu, ir jos seka paskui mane.

Aš joms duodu amžinąjį gyvenimą;

jos nežus per amžius,

ir niekas jų neišplėš iš mano rankos.

Tėvas, kuris man jas davė,

yra aukščiau už viską,

ir niekas jų neišplėš

iš Tėvo rankos.

Aš ir Tėvas esame viena“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Jėzus yra šventykloje Chanukos, šviestuvų šventės, metu. Atšventinimas šventovės ir tuo būdu laisvas religijos praktikavimas (Makabėjų laikais) nušvito pasauliui kaip šviesa. Pats Jėzus dabar moko tikrosios religijos. Jis skleidžia šviesą.

Žmonių smalsumas yra didžiulis, jie trokšta galiausiai gauti aiškų atsakymą, ar Jėzus Mesijas esąs, ir Jo nepaleis, kol to nesužinos. O jei Jėzus pasakys kažką tokio…  Žmonės jau skiria Jėzaus atvirus ir aiškius žodžius nuo palyginimų ir galvosūkių. Jie nori eiti giliau: Dabar aiškiai pasakyk, kas tu esi! Verbalizuok save! Kad pagautų mus, kad išpildytų visus giliausius troškimus.

O jei tikrai to nori, turi tapti Jo mokiniu, Jo avimi. Jėzaus avims nereikia kokių specialių, paslaptingų žodžių, Jėzaus avims reikia paties Jėzaus. Jo avys atpažįsta Jį iš darbų, iš judesių, iš balso, iš artumos. Jėzuje joms viskas yra atidengta.

Jėzus padarė viską gerai daugiau, nei reikia. Dabar laikas yra duoti atsakymą, būtent savo tikėjimą Juo. Bet kaip tekstas gražiai pamini – „buvo žiema“. Buvo šalta ir šlapia, santykiai pabjurę ir atšiaurūs, nors čia pat Tas, kuris su visa ko galutiniu tikslu, taigi Tėvu, yra viena.

Bernardinai.lt

·       Šiandien mūsų bažnyčioje Gerojo Ganytojo atlaidai. Taip pat 12.00 val. Šv. Mišių metu bus teikiamas Sutvirtinimo sakramentas.             Po Šv. Mišių konferencijų salėje koncertuos ansamblis „Sūduva“.

·       Šiandien Meldžiamės už kunigus ir naujus pašaukimus.

·       Gegužinės pamaldos Švč. Mergelės Marijos garbiai mūsų bažnyčioje šiokiadieniais 17.30 val.. Kviečiame dalyvauti.

·       Gegužės 17 dieną, Penktadienį 18.40 val. parapijos Rožinio piligrimystė ( atstumas 4 km). Kviečiame jungtis visus.

·       Gegužės 15 d. Kauno kunigų seminarija (A. Jakšto g. 1) kviečia į atvirų durų vakarą. Pradžia 17.30 val

·       Kviečiame į susitikimą tarptautinės Šeimos dienos proga!
Gegužės 16 d. 18 val. Papilio g. 5, tema „Įkvėpianti tėvystė: kaip palydėti vaiką į jo pašaukimą?“ kalbės doc. dr. Nijolė Liobikienė, savo patirtimi dalysis penkių vaikų tėvai Rasa ir Vitalis Lizdeniai bei kunigas Gabrielius Satkauskas. Jūs turėsite galimybę užduoti klausimus, diskutuoti ir pasivaišinti kava.

Bažnyčia mini šventuosius:

05.14 (F) Šv. Motiejus, Apaštalas.

05.16 (M) Šv. Andriejus Bobola , kunigas, kankinės

05.18 (m) šv.  Jonas I, popiežius, kankinys.