EVANGELIJA PAGAL LUKĄ 21, 5-19.

Kai kuriems kalbant apie šventyklą, kad ji išpuošta gražiais akmenimis bei dovanomis, Jėzus prabilo: 6 „Ateis dienos, kai iš to, ką matote, neliks akmens ant akmens, viskas bus išgriauta“. 7 Jie paklausė: „Mokytojau, kada šitai įvyks? Ir koks bus ženklas, kada tai prasidės?“

8 Jis pasakė: „Žiūrėkite, kad nebūtumėte suklaidinti, nes daugelis ateis, prisidengę mano vardu, ir sakys: 'Tai aš!' ir: 'Atėjo metas!' Jūs neikite paskui juos! 9 O kai išgirsite apie karus ir maištus, nenusigąskite. Visa tai turi pirmiau įvykti, bet dar negreit galas“.

10 Ir dar sakė: „Tauta sukils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę. 11 Šen ir ten bus didelių žemės drebėjimų, ligų ir badmečių. Bus baisenybių ir didelių ženklų iš dangaus.

12 Pirmiausia žmonės pakels prieš jus rankas ir ims jus persekioti. Dėl mano vardo tąsys jus po sinagogas ir kalėjimus, vedžios pas karalius ir valdytojus. 13 Tada jums bus proga liudyti.[i1] 14 Taigi įsidėkite sau į širdis iš anksto negalvoti, kaip ginsitės; 15 aš jums duosiu tokios iškalbos bei išminties, kad negalės nei atsispirti, nei prieštarauti nė vienas jūsų priešininkas.

16 Jus išdavinės tėvai, broliai, giminės ir draugai; kai kuriuos net žudys. 17 Visi jūsų nekęs dėl mano vardo. 18 Vis dėlto nė plaukas nuo jūsų galvos nenukris. 19 Savo ištverme jūs išlaikysite savo gyvybę“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

...Manau, kad ir tu esi nors vienoj iš čia minėtų aplinkybių ar esi patyręs, kad be ištvermės būtum neatsilaikęs. Gal kartais teko nupulti. O gal ir dabar esi įsipainiojęs apgailėtinoje padėtyje. Kas daryti? Išsipainiok ir ištverk. Kitaip — krikščionio vardas tau netinka. Žinai, kad kas nori eiti Kristaus pėdomis, turi kasdien nešti kryžių, turi mylėti — bent savo valia — kančią. Krikščionio pašaukimas — tai pašaukimas ištverti.

Apaštalas Paulius parodo savo bendruomenei, kad ištvermė yra krikščionio pažymys. Jis nebijo jos statyti toje pačioje eilėje su stebuklais.

Jei mylime kryžių ir esame ištvermingi, galėsime sekti Kristumi, kuris yra danguje, ir taip būsime išgelbėti...

Bernardinai lt.

SKELBIMAI.

·       Ateinantį sekmadienį KRISTAUS KARALIAUS IŠKILMĖ .

·       Šis sekmadienis - Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Po sumos Šv. Mišių susitikimas su policijos atstovais, taip pat tą proga dainininkė Judita Leitaitė po sumos Mišių pagiedos kelias giesmes.

·        Lapkričio 21 dieną, ketvirtadienį 15 val. senjorų susitikimas.

·       Lapkričio 22 dieną, 12 val. Šv. Mišiose melsime Šv. Jono Pauliaus II užtarimo.  Po vakaro Šv. Mišių Rožinio piligrimystė aplink parapiją.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

Bažnyčia mini šventuosius:

11.20 (M) Šv. Rapolas Kalinauskas, vienuolis.

11.21 (M) Švč. Mergelės Marijos Paaukojimas.

11.22 (M) Šv. Cecilija, mergelė, kankinė.

11.23 (m) Šv. Klemencas I , popiežius, kankinys .