EVANGELIJA PAGAL MATO 4, 12-17. (18-23)

Išgirdęs, kad Jonas suimtas, Jėzus pasitraukė į Galilėją.  Jis paliko Nazaretą ir apsistojo Kafarnaume, prie ežero, kur susieina Zabulono ir Neftalio sritys.  Išsipildė pranašo Izaijo žodžiai:

Zabulono žeme ir Neftalio žeme!

Paežerės juosta, žeme už Jordano – pagonių Galilėja!

Tamsybėje tūnanti tauta išvydo skaisčią šviesą, gyvenantiems ūksmingoje mirties šalyje užtekėjo šviesybė.

Nuo to meto Jėzus ėmė skelbti: „Atsiverskite, nes čia pat dangaus karalystė!“

MINTYS PAMĄSTYMUI

.... Ne veltui sakoma, jog tavo lobis yra ten, kur yra tavo širdis. Mes taip dažnai išbarstome savo lobį, tuo nusilpnindami save. Mums reikia visko, ką matome aplink save ir ką turi kiti žmonės. Tada lekiam per gyvenimą it per Maksimos parduotuvę, šluodami viską, kas pakeliui, kad spėtume parsinešti namo, kol dar neišėjo iš mados. Ir bijome gyventi kitaip, kad nebūtume priskirti prie nevykėlių. Ir visas tas gyvenimo ritmas taip sukausto, jog apie tai, kad būtų galima palikti savo tinklus (nors tai labiau panašu į grotas) ir sekti Tuo, kuris turi amžinąjį gyvenimą, nebėra nei jėgų, nei noro. Geriausiu atveju tylus Evangelijos skaitymas, stebint apaštalus metant tinklus, visomis to žodžio prasmėmis.

Bet Evangelija yra parašyta mums. Jėzus atėjo tam, kad mūsų žvilgsniai susidurtų su Jo žvilgsniu ir kad neleistų mums likti abejingiems. „Aš atėjau į žemę atnešti ugnies, ir taip norėčiau, kad ji jau liepsnotų“.

Leiskimės uždegami Dievo Žodžiu ir Jo asmeniu.                     Bernardinailt.

SKELBIMAI.

·       Šiandien - Dievo Žodžio sekmadienis. Pop. Pranciškus kviečia atkreipti didesnį dėmesį į Šv. Raštą, kad jis būtų uoliau skaitomas ir giliau apmąstomas.

·       Vasario 1 d. pirmas mėnesio šeštadienis. Vakarinėse Šv. Mišiose melsimės prašydami Švč. Mergelės Marijos užtarimo.

·        Ateinantį sekmadienį, vasario 2 dieną – Kristaus Paaukojimo šventė (Grabnyčios). Po kiekvienų Šv. Mišių šventinsime žvakes.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

Bažnyčia mini šventuosius:

01.27 (M) Pal. Jurgis Matulaitis, vyskupas.

01.28 (M) Šv. Tomas Akvinietis, kunigas, Bažnyčios mokytojas.

01.31 (F) Šv. Jonas Boskas, kunigas.