EVANGELIJA PAGAL MATO  5, 20-22a. 27-28. 33-34a.

Taigi sakau jums: jeigu teisumu neviršysite Rašto aiškintojų ir fariziejų – neįeisite į dangaus karalystę“.

21 „Jūs esate girdėję, kad protėviams] buvo pasakyta: Nežudyk, o kas nužudo, turės atsakyti teisme. 22 O aš jums sakau: jei kas pyksta ant savo brolio, turi atsakyti teisme. Kas sako savo broliui: 'Pusgalvi!', turės stoti prieš aukščiausiojo teismo tarybą. O kas sako: 'Beproti!', tas smerktinas į pragaro ugnį.

27 „Jūs esate girdėję, jog buvo pasakyta: Nesvetimauk! 28 O aš jums sakau: kiekvienas, kuris geidulingai žvelgia į moterį, jau svetimauja savo širdimi.

33 „Taip pat esate girdėję, jog protėviams buvo pasakyta: Nelaužyk priesaikos, bet ištesėk Viešpačiui savo priesaikas. 34 O aš jums sakau: išvis neprisiekinėkite nei dangumi, nes jis – Dievo sostas, 37 Verčiau jūs sakykite: 'Taip', jei taip, 'Ne', jei ne, o kas viršaus, tai iš piktojo“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Jėzus įspėja apie milžinišką atsakomybę – mes neturime tapti suklupimo akmeniu kitų žmonių dvasiniame kelyje t.y. neturime būti papiktinimu ar blogu pavyzdžiu, vedančiu kitus į nuodėmę. Ką tik pradėję tikėjimo kelionę yra ypač pažeidžiami blogo pavyzdžio tų, kurie jiems turėtų perteikti tikėjimą. Pasak Jėzaus, teisumas įgyvendinamas tada, kai kiekvienoje gyvenimo situacijoje Dievo įstatymas įvykdomas ne tik išoriškai, bet ir viduje. Jėzus sako, kad blogi troškimai kyla širdyje. Štai dėl ko su paleistuvavimo nuodėme pirmiausia reikia susitvarkyti širdyje, kuri, pasak Biblijos, yra ne tik jausmų, bet ir minčių, valios bei ketinimų centras...

Bernardinailt.

SKELBIMAI.

·       Šiandien  Šv. Mišiose meldžiamės už Tėvynę Lietuvą.

·       Vasario 20 d. ketvirtadienį 15.00 val. mūsų bažnyčioje renkasi senjorai.

·       Vasario 23 d. sekmadienį 11.30 val. mūsų bažnyčioje konferencijų salėje paskaita „ Ezoterika, astrologija, krikščionybė“, paskaitą skaito Rugilė Daujotaitė.

·       Vasario 28 dieną, penktadienį, po vakarinių Šv. Mišių, Kryžiaus piligriminis  kelias aplink parapiją (4 km), meldžiamės už parapijiečių intencijas.

·       Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  krikščioniškos spaudos.

Bažnyčia mini šventuosius:

02.21 (m) Šv. Petras Domijonas, vyskupas, Bažnyčios mokytojas.

02.22 (F) ŠV. PETRO APAŠTALO SOSTAS.