Svetainės medis   Kontaktai  
 
POPIEŽIAUS intencija rugsėjį – kad visuomenės užribyje atsidūrę žmonės nebūtų pamiršti institucijų ir laikomi beverčiais. ARKIVYSKUPIJOS – kad mokslo metų pradžia paskatintų ieškoti ne tiktai žinių, bet ir Dievo artumos.

EVANGELIJA  Jn  3,  14- 21

Kaip Mozė dykumoje iškėlė žaltį, taip turi būti iškeltas ir Žmogaus Sūnus, kad kiekvienas, kuris jį tiki, turėtų amžinąjį gyvenimą". - Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą. Dievas gi nesiuntė savo Sūnaus į pasaulį, kad jis pasaulį pasmerktų, bet kad pasaulis per jį būtų išgelbėtas. Kas jį tiki, tas nebus pasmerktas, o kas netiki, jau yra nuteistas už tai, kad netiki viengimio Dievo Sūnau Teismo nuosprendis yra toksai: atėjo šviesa į pasaulį, bet žmonės labiau mylėjo tamsą nei šviesą, nes jų darbai buvo pikti. Kiekvienas nedorėlis neapkenčia šviesos ir neina į šviesą, kad jo darbai aikštėn neišeitų. O kas vykdo tiesą, tas eina į šviesą, kad išryškėtų, jog jo darbai atlikti Dieve.

MINTYS  PAMĄSTYMUI

Dievas taip pamilo pasaulį, kad atidavė savo vienatinį Sūnų...

Ko gero šie žodžiai yra viso mūsų tikėjimo centras bei viršūnė.

Mokantis tikėjimo tiesų pirmiausia galvojame apie sąrašą, kuriame išdėstytos visos dogmos bei kiti religijos nuostatai. Tą sąrašą išmokstame atmintinai ir sakome, jog esame pasirengę priimti sakramentus, tačiau iš tiesų svarbiausia yra ne tai.

Krikščionis - tai visų pirma žmogus, kuris supranta, jog Dievas, dovanodamas žmonėms savo Sūnų, tuo parodė pačią didžiausią meilę. Tikinčiu gali vadintis tik tas, kuris tiki meile, kuris tiki, jog Dievas myli pasaulį, myli visus žmones, myli kiekvieną žmogų. Visas žmogaus išganymas priklauso nuo to, ar mes priimame, ar atmetame Kristuje pasireiškusią dievišką meilę.

Drauge šalia šio meilės įvaizdžio iškyla kryžiaus šešėlis... Štai kokiu būdu Kristus parodė savo meilę pasauliui...

Kryžius kalba mums apie nugalėtą ir drauge nugalinčią,

pažemintą, bet pašlovintą, išduotą, bet Tik būdamas ant kryžiaus, Jėzus tampa savo pasekėjų valdovu, nes Jo "iškėlimas" yra ne viešpatavimo, bet vienintelės tikros galybės pasaulyje - meilės - išraiška.

Taip pat ir kiekvienas tikintysis, žvelgdamas į Kristaus kryžių, jame gali matyti išgelbėjimą, jei tik yra pasirengęs susitikti su Dievo meile, kurią galėtų dalinti kitiems žmonėms.likusią ištikima meilę. Nukryžiuotas Teisusis, nukryžiuota Meilė...

Mes esame kviečiami į šviesą. Tiesa, joje aiškiai matome kryžių ir jaučiame mūsų pačių pečius spaudžiančią naštą, bet drauge žinome, kad viską atperka Dievo meilė.

Kas myli tiesą, eina į šviesą...

 

Iškeliavę  pas  Viešpatį...

Praėjusią savaitę iškeliavo pas Viešpatį šie mūsų parapijos bendruomenės nariai: Romanas Paškauskas, Joana Bukauskienė. Amžinąjį atilsį duok jiems Viešpatie...

 

 

ŠVENTŲJŲ  MINĖJIMAI

03.25  Viešpaties apreiškimas

 

 

Kraujo relikvija

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –
kiekvieno mėnesio 22 dieną
12 valandą.

 
  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Kauno Gerojo Ganytojo parapija, info@dainavosparapija.lt
Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas