EVANGELIJA  Lk 21, 25 – 28.  34 – 36
„Bus ženklų saulėje, mėnulyje ir žvaigždėse, o žemėje tautos blaškysis, gąsdinamos baisaus audringos jūros šniokštimo. Žmonės džius iš baimės, laukdami to, kas turės ištikti pasaulį, nes dangaus galybės bus sukrėstos. Tuomet žmonės išvys Žmogaus Sūnų, ateinantį debesyje su didžia galybe ir garbe. Kai visa tai prasidės, atsitieskite ir pakelkite galvas, nes jūsų išvadavimas arti“. Saugokitės, kad jūsų širdis nebūtų apsunkusi nuo svaigalų, girtybės ir kasdienių rūpesčių, kad toji diena neužkluptų jūsų netikėtai. It žabangai ji užgrius visus žemės gyventojus. Todėl visą laiką budėkite ir melskitės, kad pajėgtumėte išvengti visų būsimųjų nelaimių ir atsilaikyti Žmogaus Sūnaus akivaizdoje“.

MINTYS PAMĄSTYMUI

Advento pradžia bei ėjimas į Kalėdas  yra tas laikotarpis, kuomet galime  bent mintimis grįžti į vaikystę, prisiminti laiką, kuomet dar mokėjome pasitikėti žmonėmis, sunkiu momentu tikėjomės kitų pagalbos, džiaugėmės atrastais naujais dalykais, nebijojome pasakyti, kad mums skauda, troškome prisiglausti prie artimiausių žmonių ir jautėme jų šilumą… Susitikimas su savo vaikyste – tai kartu ir kelionė pas Betliejaus Kūdikį, kuris atėjo ne teisti, bet gelbėti.

ŠVENTŲJŲ  MINĖJIMAI

11.30  Šv. Andriejus, apaštalas