2012 08 12   XIX - asis eilinis sekmadienis        metai B

EVANGELIJA  Jn  6,  41 - 51

Tada žydai ėmė murmėti, kad jis pasakęs: „Aš duona, nužengusi iš dangaus". Jie sakė: „Argi jis ne Jėzus, Juozapo sūnus?! Argi mes nepažįstame jo tėvo ir motinos? Kaip jis gali sakyti: 'Aš esu nužengęs iš dangaus'?" Jėzus jiems atsakė: „Liaukitės tarpusavyje murmėję! Niekas negali ateiti pas mane, jei mane pasiuntęs Tėvas jo nepatraukia; ir tą aš prikelsiu paskutiniąją dieną. Pranašų parašyta: Ir bus visi mokomi Dievo. Kas išgirdo iš Tėvo ir pasimokė, ateina pas mane. Bet tai nereiškia, jog kas nors būtų Tėvą regėjęs; tiktai kuris iš Dievo yra, tas jį regėjo. Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: kas tiki, tas turi amžinąjį gyvenimą. Aš esu gyvybės duona. Jūsų tėvai dykumoje valgė maną ir mirė. O štai ši duona yra nužengusi iš dangaus, kad kas ją valgys, nemirtų. Aš esu gyvoji duona, nužengusi iš dangaus. Kas valgys šią duoną - gyvens per amžius. Duona, kurią aš duosiu, yra mano kūnas už pasaulio gyvybę". Tuomet žydai ėmė tarp savęs ginčytis ir klausinėti: „Kaip jis gali mums duoti valgyti savo kūną?!"

Jėzus save sulygina su duona. Kaip kasdieninė duona reikalinga žmogaus gyvybei palaikyti, taip Jėzus yra reikalingas žmogaus dvainei gyvybei palaikyti.

• Rugpjūčio 15 d., trečiadienį, bus švenčiami Žolinės atlaidai. Šv. Mišios bus švenčiamos sekmadienio tvarka taip pat ir vakare 18 val. Atlaidų sąlygos yra: dalyvauti šv. Mišiose, priimti šv. Komuniją ir pasimelsti Šventojo Tėvo intencija, sukalbant maldas „Tėve mūsų" ir Tikėjimo išpažinimą. Per visas tos dienos švenčiamas šv. Mišias bus šventinami Jūsų atsinešti žolynai ir gėlės.
  • Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijoje teikiama nemokama pagalba soc. rizikos grupei priskiriamiems žmonėms (buvusiems kaliniams, soc. rizikos šeimoms, neįgaliesiems, ilgalaikėms bedarbėms moterims, priklausomybę nuo alkoholio sergantiems asmenims).
    Nemokamai teikiama ši pagalba:
    -  kompiuterių ir užsienio kalbos kursai;
    -  psichologo konsultacijos;
    -  profesinio lavinimo mokymas (staliai, virėjai, konditeriai, floristai ir kt.).
     Šiuo metu kaip tik pradedami soc. darbuotojo ir slaugytojo padėjėjo kursai, po kurių bus suteikiami kvalifikacijos pažymėjimai.
    Registruotis ar gauti daugiau informacijos galima tel. Kaune 200883 ir 8-67638333

Šventųjų  minėjimas

08.13  Šv. Poncijonas, popiežius ir šv. Ipolitas, kunigas, kankiniai