2013 12 22          IV-asis    Advento    sekmadienis           metai A

EVANGELIJA  Mt  1,  18 - 24

Jėzaus Kristaus gimimas buvo toksai. Jo motina Marija buvo susižadėjusi su Juozapu; dar nepradėjus jiems kartu gyventi, Šventosios Dvasios veikimu ji tapo nėščia. jos vyras Juozapas, būdamas teisus ir nenorėdamas daryti jai nešlovės, sumanė tylomis ją atleisti. Kai jis nusprendė taip padaryti, per sapną pasirodė jam Viešpaties angelas ir tarė: „Juozapai, Dovydo sūnau, nebijok parsivesti į namus savo žmonos Marijos, nes jos vaisius yra iš Šventosios Dvasios. Ji pagimdys sūnų, kuriam tu duosi Jėzaus vardą, nes jis išgelbės savo tautą iš nuodėmių". Visa tai įvyko, kad išsipildytų Viešpaties žodžiai, pasakyti per pranašą: Štai mergelė nešios įsčiose ir pagimdys sūnų, ir jis vadinsis Emanuelis, o tai reiškia: „Dievas su mumis". Atsikėlęs Juozapas padarė taip, kaip Viešpaties angelo buvo įsakyta, ir parsivedė žmoną pas save.

MINTYS  PAMĄSTYMUI

SKELBIMAI

• Gruodžio 24 d. Kūčios, laikomasi pasninko. Piemenėlių šv. Mišios bus švenčiamos 20 val.
  • Gruodžio 25 d. Kristaus Gimimas (Kalėdos). Šv. Mišios švenčiamos: 8, 9, 1030 ir 12 val.
  • Gruodžio 26 d. - II - oji Kalėdų diena, šv. Mišios švenčiamos: 8, 9, 1030 ir 12 val. Po 12 val. šv. Mišių - Kalėdinė eglutė vaikams, programą paruošė parapijos Jaunimo centras.
  • Gruodžio 29 d. - Šventosios Šeimos sekmadienis.

ŠVENTŲJŲ  MINĖJIMAI

12.26  Šv. Steponas, pirmasis kankinys