Tėvų ir Krikštatėvių rengimas kūdikių krikštui

Tėvų ir krikštatėvių rengimas kūdikio krikštui vyksta parapijoje. Susitikimus praveda parapijos katechetė rtečiadieniais 18.30 val.. Susitikimų metu išsamiai paaiškinamos Krikšto sakramento apeigos ir simboliai, pati Krikšto sakramento esmė, taip pat krikštatėvių ir tėvų pareigos vaiko krikščioniško ugdymo klausimais.

Susitikimus veda klebonas mons. Kęstutis Grabauskas

"BETA" Suaugusiųjų katechezė

Nuo teorijos prie praktikops. Mokomės skaityti Šventą Raštą, klausti ir klausyti ką kalba Šv. Dvasia kasdienybėje, pagal Šv. Ignaso dvasingumą.    Susitikimai vyksta 2 kartus per mėnesį  (pirmą ir trečią mėnesio antradienio  vakarais nuo 18.30 val. iki 21 30 val.)

Atsakingi asmenys už suaugusiųjų sielovadą:

Suaugusiųjų sielovados centro vadovė Rasa Kazragienė (OCDS )ir savanoris  Sgitas Jonaitis (OCDS), Dvasinis vadovas kun. Vitas Kaknevičius.

"ALFA" Suaugusiųjų katechezė

"Alfa" programa skirta suaugusiesiems, norintiems pasirengti Krikšto, Sutvirtinimo ir Pirmosios Komunijos sakramentams bei tiems žmonėms, kurie nori geriau pažinti katalikų tikėjimą ir sąmoningiau juo gyventi.

Susitikimai vyksta 2 kartus per mėnesį  (antradienio  vakarais nuo 18.30 val. iki 20 30 val.)Programą planuojame baigti   Sekminėmis .

Atsakingi asmenys už suaugusiųjų sielovadą:

Suaugusiųjų sielovados centro vadovė Rasa Kazragienė OCDS ir savanoris  Sgitas Jonaitis OCDS, Dvasinis vadovas kun. Vitas Kaknevičius.

Informacija teikiama:
                                    Kauno Gerojo Ganytojo parapijos raštinėje