Kun. jubil. Broniaus Gimžausko jubiliejus Marijampolėje

Šiemet, buvęs Kauno Gerojo Ganytojo parapijos visų parapijiečių mylimas altarista, kun. jubil. teol. lic Bronius Gimžauskas mini kunigystės 60-ties metų jubiliejų. Šia proga rugsėjo 7 d. pagerbti kunigo į Marijampolės specializuotuosius globos namus, kuriuose jis šiuo metu gyvena, vyko parapijos klebonas mons. Kęstutis Grabauskas ir vikaras kun. Nerijus Pipiras, Marijos legiono nariai. Kunigui jubiliatui parapijiečių vardu šiuo metu parapijoje besidarbuojantys kunigai išsakė daug gražių linkėjimų, įteikė tortą ir gėlių puokštę, o parapijos Marijos legiono narės padovanojo šiai progai išaustą juostą. Tą pačią dieną šiuose namuose buvo minimos ir kitų čia gyvenančių dvasininkų sukaktys: kun. Jonas Survila minėjo 90 metų amžiaus ir 65 kunigystės jubiliejų; kan. Juozas Barkauskas - 60 metų kunigystės jubiliejų ir kun. Vytautas Užkuraitis - 85 metų amžiaus jubiliejų. Su globos namuose gyvenančiais kunigais šv. Mišias koncelebravo J.E. vyskupas emeritas Juozas Žemaitis, Vilkaviškio vyskupo generalinis vikaras mons. Gintautas Kuliešius, Kauno I dekanato dekanas mons. Vytautas Grigaravičius, Šakių dekanato dekanas kan. Donatas Jasiulaitis, Veiverių parapijos klebonas kun. Kęstutis Vosylius, šv. Mišioms vadovavo J.E. Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila.

Šv. Mišių pradžioje kan. D. Jasiulaitis pristatė kiekvieną jubiliatą. Homiliją sakė Kauno I dekanato dekanas mons. V. Grigaravičius. Šv. Mišių pabaigoje vysk. R. Norvila nuoširdžiai dėkojo jubiliatams už gražią tarnystę, linkėjo gausios Dievo palaimos.

Po Šv. Mišių į susirinkusiuosius kreipėsi Marijampolės specializuotų globos namų direktorė Viduta Bačkierienė. Ji dėkojo vyskupams ir kunigams už šv. Mišių auką, kiekvienam jubiliatui įteikė po gėlės žiedą.

Agapės metu jubiliatai dalijosi savo mintimis, prisiminimais, dėkojo visiems susirinkusiems už pagerbimą.