Kauno Gerojo Ganytojo parapijos jaunimo piligriminė kelionė į Lenkiją

Užbaigiant 2015-uosius metus, kurie buvo skirti Pašvęstajam gyvenimui, Kauno Gerojo Ganytojo parapijos jaunimas gruodžio 27 - 29 d.d. lankėsi kaimyninėje Lenkijoje. Kelionės maršrutas tęsėsi pro Lenkijos dvasinį simbolį ir šalies religinę sostinę Čenstochovą, nuo amžių traukiančią piligrimus iš viso pasaulio. Jasna Gora vienuolyne aplankėme ir pagerbėme saugomą vieną iš didžiausių Lenkijos kultūros turtų - stebuklingąją Čenstochovos Juodosios Madonos ikoną. Vakare atvykome į Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sostinę - Krokuvą. Kitos dienos rytą tęsėme ekskursijas Krokuvoje bei aplankėme jau 700 metų veikiančią Veličkos druskų kasyklą.

Kupini džiaugsmo ir gerų įspūdžių išvykime namo... Dėkojame visiems prisidėjusiems, kad ši kelionė įvyktų.