egužės mėnuo skirtas Švč. Mergelės Marijos garbei. Gegužinės pamaldos mūsų bažnyčioje šiokiadieniais vyksta 17.30, sekmadieniais – po Sumos.
Šiandien -  Kristaus dangun žengimo (Šeštinių)  iškilmė. Prieš Sumą - Šeštinių procesija. Šiandien taip pat  – Visuomenės komunikavimo priemonių diena. Rinkliava  skiriama katalikiškai žiniasklaidai paremti ir Bažnyčios komunikacijos darbuotojams išlaikyti.
Ateinantis sekmadienis – Šventosios Dvasios atsiuntimo iškilmė (Sekminės). Prieš Sumą – sekminių procesija. Suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris bažnyčioje ar koplyčioje pamaldžiai dalyvauja pamaldose, kurių metu giedamas himnas „O Dvasia, Viešpatie, nuženk“.
Ateinantis sekmadienis – Tėvo diena. 7.30 bus giedamas Rožinis už mirusius Tėvus. Visų Šv. Mišių metu melsimės už gyvus ir mirusius Tėvus. Bus laiminami pamaldose dalyvaujantieji Tėvai.
Velykinės Išpažinties laikas Lietuvoje pratęstas iki birželio 29 dienos.
Birželio mėnuo skirtas Švč. Jėzaus Širdies garbei. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje šiokiadieniais vyks po vakarinių Šv. Mišių, o sekmadieniais – po Sumos.
Ateinantis penktadiesis – pirmasis mėnesio penktadienis. 17 val – Švč. Sakramento adoracija.
Birželio 25 d. 14 val Vilniaus katedros aikštėje Garbingasis arkivyskupas Trofilius Matulionis bus iškilmingai skelbiamas Palaimintuoju. Kviečiame gausiai dalyvauti pirmą kartą Lietuvos istorijoje rengiamose iškilmėse.