Gruodžio mėn. 28 d. parapijos bažnyčioje buvo švenčiama  šv. Šeimos diena. Šv. Mišias aukojo parapijos klebonas kun. teol. lic. Jonas Stankevičius. Parapijos Šeimos centro atstovai visuotinėje maldoje kvietė melstis už Lietuvos ir parapijos šeimas prašant santaikos, vienybės ir ištikimybės. Taip pat meldėmės už kūdikio besilaukiančias, už iširusias ir vaikų negalinčias susilaukti šeimas. Parapijos jaunimui ir vaikams prašėme Dievo globos, kad jų širdys taptų atviros Bažnyčios mokymui. Atnašų procesijoje dalyvavo Šeimos, Jaunimo centrų atstovai ir parapijos vaikai. Prie Dievo stalo atnešėme dovanas - duonos kepalą, žvakę, saldainius ir snaiges, kurias nunėrė parapijos jaunimas.

Po šv. Mišių koplyčioje jaunimo centras pristatė Kalėdinį spektaklį. Sulaukėme ir Kalėdų Senelio, kuris vaišino vaikus saldainiais ir dovanėlėmis, mokėmės bendruomeninių šokių. Po to susirinkome parapijos salėje prie šventinio pyrago. Jaunimo centro vadovė Kristina Ališauskienė pasveikino visus susirinkusius ir pasekė istoriją apie kūdikėlį Jėzų, taip pat kiekvienai šeimai įteikė po mažą suvenyrą prisiminimui.

Parapijos Šeimos centro vadovė Jūratė Lenkuvienė