Vasario 27 dieną į Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčią rinkosi Aleksandro Stulginskio vidurinės mokyklos mokiniai, mokytojai, tėveliai, svečiai.

Kartu su klebonu kunigu Jonu Stankevičiumi meldėmės už Prezidentą Aleksandrą Stulginskį ir minėjome jo 124-ąsias gimimo metines.

„Aš tokio žmogaus kaip gyvas nemačiau - jo rankos veržiasi lyg paukščiai vis aukščiau" - savo kūrybos posmais mokiniai pradėjo meninę kompoziciją „Lietuva, gyvenu Tavy. Tikrai tavyje Aš gyvensiu". Mokiniai priminė susirinkusiems Prezidento kelią ir Jo „golgotas".

Kauno mero pavaduotojas Algimantas Kurlavičius džiaugėsi, kad nepamirštamas Prezidento atminimas.

Tėvelis Virginijus Šaulys linkėjo, kad išaugtų iš mūsų tarpo šaunių prezidentų.

Ateitininkų Federacijos Generalinė sekretorė Laimutė Truskauskaitė pasidžiaugė ateitininkų darbais ir įteikė 2008 metų nominacijas Inetai Subačiūtei ir Salomėjai Kalvelytei.

Mokyklos direktorius Vytautas Dubauskas dėkodamas svečiams ir mokyklos bendruomenei priminė Prezidento Aleksandro Stulginskio žodžius: „Mažai tautai niekas nėra sunku, kas tarnauja kilniai idėjai".