2009. 03. 03 d. Kauno J. Urbšio vid. m-kloje įvyko 10 - 12 kl. mokinių Gavėnios rekolekcijos - susitikimas su vyskupu J. Ivanausku. Jas organizavo Kauno J. Urbšio vid. m-klos dorinio ugdymo mokytojai. Susitikimo tema - mano pašaukimo kelias.

2009.03. 07 d. Šiluvoje, Jono Pauliaus II namuose, įvyko Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC tikybos mokytojų ir katechetų Gavėnios rekolekcijos. Jas vedė kun. A. Jakušovas SJ.

Rekolekcijų tema : „ Malda krikščionio gyvenime".

2009. 03. 18 d. Kauno J. Urbšio vid. mokykloje vyko 6 - 9 kl. mokinių ir mokytojų rekolekcijos. Jas vedė Kun. K. Šulčius, I.Rukaitė FMA, T. Severinas OFM.. Rekolekcijas organizavo Kauno J. Urbšio vid. m-klos dorinio ugdymo mokytojai.

2009.03. 23 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko Kauno Dainavos vid. m-klos 4 kl. mokinių  Gavėnios susikaupimo rytmetys, kurio metu mokiniai apmąstė Kristaus kančią, Kryžiaus kelią. Norintys mokiniai galėjo atlikti asmeninę išpažintį. Rekolekcijas organizavo Kauno Dainavos vid. m-klos tikybos mokytoja I. Rukaitė FMA.

2009. 03. 24 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko Kauno miesto Ateitininkų rekolekcijos. Jas vedė Kun. Skaidrius Kandratavičius ir mons. Lionginas Vaičiulionis. Jau tradicija, kad Gerojo Ganytojo parapijos klebonas Jonas Stankevičius maloniai sutinka gausų būrį Kauno miesto ateitininkų per Adventą ir Gavėnią. Į Gavėnios rekolekcijas susirinko įvairaus amžiaus ateitininkai. Dvasios vadas monsinjoras Lionginas Vaičiulionis džiaugiasi, kad jauni žmonės suvokia Atgailos sakramento reikšmę. Kunigas ir poetas Skaidrius Kondratavičius (vedęs rekolekcijas) savo „sparnuotu" žodžiu aiškino Kristaus aukos prasmę. Eucharistijos šventimas sujungė mus meiliai ir vienybei. „Jėzus kviečia -mes atsiliepsime" - kovo 24-osios dienos ateitininkų pasiryžimas.

2009. 03. 25 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčios salėje vyko Kauno Dainavos vid. m-klos mokytojų rekolekcijos. Jas vedė kun. A. Kazlauskas. Rekolekcijų tema : „Tikėjimo patirtis mano gyvenime". Mokytojos džiaugėsi suteikta galimybe nors trumpam atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių ir praturtėti dvasiškai.

2009. 03. 31 d. Kauno A. Stulginskio vid. m - klos 6-12 klasių mokiniai klausėsi Gerojo Ganytojo parapijos vikaro kunigo Kastyčio Šulčiaus pamąstymų ciklo „Gyventi Jėzaus šviesoje". Mokiniai su savo mokytojomis dalyvavo susikaupimo popietėse.

2009. 04. 03. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje įvyko Kauno A. Stulginskio vid. m - klos bendruomenės rekolekcijos. Jas vedė Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Dėkojame klebonui, vikarui kunigui Kastyčiui, Šančių parapijos vikarui kunigui Kęstučiui Geniui, kad padėjo pasirengti Prisikėlimo šventei.