2009.04.06 Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje lankėsi Kauno arkivyskupijos augziliaras vyskupas Jonas Ivanauskas kartu su Kauno arkivyskupijos kurijos ir Kauno I -jo dekanato sielovados komanda. Susitikime dalyvavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius, vikaras Kastytis Šulčius, parapijos Caritas, šeimos, jaunimo, katechezės centrų vadovai ir nariai, tikybos mokytojai, katechetai, pastoracinės ir ekonominės tarybų atstovai.

Susitikimas prasidėjo bendra malda. Į susirinkusius kreipėsi vyskupas kviesdamas visus pasidalinti savo sielovadine patirtimi ir iškylančiomis problemomis. Jis trumpai pristatė Evangelijos žinios tūkstantmetei Lietuvai jubiliejaus programą. Buvo paminėti penki pagrindiniai sielovadiniai prioritetai: 1. Šventasis Raštas 2. Sekmadienio šventimas 3. Evangelizacija 4. Katechezė 5. Pašaukimų ugdymas. Vyskupas taip pat paragino gilintis į Kauno arkivyskupijos Antrojo Sinodo dokumentus ir jais vadovautis vykdant sielovadinę veiklą parapijoje.

Parapijos klebonas Jonas Stankevičius pristatė Sielovados centro bendradarbius ir trumpai apibūdino parapijos bendruomenę. Po to vyko diskusijos atskirose grupėse, o susirinkus kartu sielovados centro vadovai pristatė savo veiklą. Kauno I dekanato sielovados komandos nariai padėkojo centrų vadovams už nuoširdų darbą ir bendradarbiavimą. Po to vyko diskusijos parapijos bendruomenei aktualiais klausimais. Pastoracinės tarybos narys Arūnas Kučikas apibūdino dabartinės visuomenės tendencijas ir efektyviausias darbo su jaunimu gaires. Vyskupas Jonas Ivanauskas paragino neprarasti vilties ir daryti mažus darbus, o tokie susitikimai yra postūmis naujoms iniciatyvoms. Pažymėta, kad. gegužės 3 d. vyksianti bažnyčios konsekracija yra didelis įvykis visai Kauno arkivyskupijai.

Susitikimas baigėsi diskusijomis prie arbatos ir bendra malda.