Birželio 7 d., Švč. Trejybės sekmadienį, parapijoje šventėme Tėvo dieną. Šv. Mišias aukojo kun. Artūras Kazlauskas. Savo homilijoje jis kvietė pamąstyti, kas mums iš tikrųjų yra Dievas. Jį galima vadinti Absoliutu, Tiesa, Gėriu, Meile, bet maldoje mes kreipiamės „Tėve". Todėl ir žemiškojo tėvo vaidmuo yra labai svarbus. Dievas ne tik yra - jis veikė, veikia ir veiks mūsų gyvenime. Visuotinėje maldoje meldėmės už mūsų parapijos tėvus, prašėme Dievo įkvėpti jiems meilę bažnyčiai ir tikėjimui, padėti dorai išauklėti vaikus, o mirusiems tėvams suteikti amžinąją laimę. Po šv. Mišių parapijos Šeimos centras pasveikino susirinkusius tėvus. Šeimos centro vadovė Jūratė Lenkuvienė palinkėjo tėvams būti ta uola, ant kurios laikosi visa šeima, o vaikai padeklamavo eilėraštį ir įteikė tėveliams po gėlės žiedą. Sveikinome ir dvasios tėvus - kunigą Artūrą Kazlauską ir kleboną kun. Joną Stankevičių. Po to jie palaimino vaikus, priėmusius šiemet šv. Komuniją ir išvykstančius į stovyklą prie Metelių ežero.

Parapijos Šeimos centro informacija