Birželio 14 d., sekmadienį, parapijos tikintieji dalyvavo tradicinėje Dievo Kūno šventės (Devintinių) procesijoje iš šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios į arkikatedrą baziliką. Nors visą laiką lijo lietus, maldininkų netrūko. Procesijoje dalyvavo tikintieji su savo parapijų vėliavomis, miesto parapijų kunigai, Kauno kunigų seminarijos klierikai, vienuoliai. Švč. Sakramentą nešė ir Eucharistijos liturgijai vadovavo Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius.

Devintinių procesija prasidėjo Švč. Sakramento išstatymu ir adoracija Įgulos bažnyčioje. Tada pajudėjome Laisvės alėja bei Vilniaus gatve arkikatedros link. Keturis kartus sustojome pagarbinti Eucharistinio Jėzaus prie altorėlių, kurie buvo parengti prie Įgulos bažnyčios, „Aušros" gimnazijos, istorinės prezidentūros, arkivyskupijos Jaunimo centro. Devintinių procesija baigėsi arkikatedroje bazilikoje padėkos himnu „Tave, Dieve, garbinam", Švč. Sakramento pagarbinimu ir palaiminimu.

Devintinių iškilmės pabaigoje arkiv. S. Tamkevičius padėkojo procesijos dalyviams, nepabūgusiems juos visą kelią merkusio lietaus, priminė skaudžią tautai birželio 14-osios datą - genocido pradžią ir pakvietė pagerbti ją malda ir padėka Dievui už viską, kas ateina iš jo rankų.