Š.m. rugsėjo 25 d. Kauno A. Stulginskio  vidurinės mokyklos bendruomenė rinkosi Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje. Minint 40-ąsias mokyklos vardatėvio mirties metines buvo skaitytas pranešimas, „Krikščionis Prezidentas", kuriame prisimintas  jo gyvenimo kelias, liudijantis tvirtą tikėjimą Dievu bei savo Tėvynės gyvybingumu ir tai, kaip tiek asmeniniame tiek politiniame gyvenime reikia neparduoti moralinių vertybių, garbės ir sąžinės.

Po pranešimo mokyklos bendruomenė susikaupė maldai Šv. Mišių aukoje, kurioje buvo dėkojama Dievui už paliktą kilnų A. Stulginskio pavyzdį ir meldžiama jam amžinosios šviesos.  Šv. Mišias aukojo ir kaip kasdienybėje būti krikščionimis kalbėjo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius.