2009 m. rugsėjo 8 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos Katechetinis Metodinis centras (toliau - KMC) šventiniu posėdžiu pradėjo savo veiklą. 2009/2010 mokslo metai parapijos KMC yra ypatingi, nes švenčia 10-ties metų veiklos jubiliejų ir 20-ties metų tikybos dėstymo Lietuvos vidurinėse mokyklose jubiliejų.

Šią dieną tikybos mokytojai ir katechetai dalyvavo vakaro šv. Mišiose, kurioms vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Jų metu buvo dėkojama Dievui už atliktus darbus, meldžiamasi už parapijoje esančių mokyklų bendruomenes, ir prašoma Dievo palaimos naujiems mokslo metams. Po šv. Mišių KMC vadovė s. Inga Rukaitė FMA centro narių vardu padėkojo klebonui už jo rūpestį ir pagalbą, skelbiant Dievo Žodį vaikams ir jaunimui. Susitikimas tęsėsi konferencijų salėje, kur vyko KMC posėdis. Jo metu buvo aptarti organizaciniai klausimai.